ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021

Інженерний тиждень 2020-2021 у школі набирав шалених обертів. Учні 5-их , 6-их,7-их,8-их класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 активно працювали над виготовленням безлічі моделей. Кожен додумував своє. Це допомагало дітям фантазувати, втілювати в життя свої задуми, захоплено працювати і бачити відмінний результат! ДОЛУЧАЙТЕСЯ, ЦЕ КЛАСНО ТА ДУЖЕ ЦІКАВО!!!

Інженерний тиждень 2021 м.Черкаси. Школа 33

З 02.09 по 13.09.2019 в Черкаській школі №33 імені Василя Симоненка тривав олімпійський тиждень. Тиждень був насичений командними іграми,естафетами,змаганнями.Особливою подією для освітян та учнів стала колективна ранкова зарядка 13.09.2019

Галерея "Олімпійський тиждень 2019-2020"

З 11.02-15.02.2019 був проведений тиждень іноземних мов"All nations smile in the same language".Щоденно учні залучались до участі у конкурсах, вікторинах та різноманітних заходах, що значно розширили кругозір дітей та створили невимушену атмосферу для спілкування. Усі учасники тижня переконалися, що вивчати мови не лише корисно, а й цікаво!

Тиждень іноземної мови 2019 1

Неймовірне завершення останнього дня січня. В рамках Місячника здорового способу життя у школі 31 січня оголошено загальношкільним Днем здоров'я. Найбільша радість для учнів - протягом дня бути в спортивному одязі. Але, на цьому сюрпризи не завершилися. Учні 1-4их класів разом з активістами шкільного парламенту виконували руханки на великих перервах. Для учнів 5-11их класів організований спортивний флешмоб, до якого охоче приєдналися не лише учнів, а й вчителі. Не зважаючи на вік та клас, добре згуртувала дітей рухлива гра "Вправний сніголов". Крім того, учні та учителі грали в теніс, шахи та дитячу гру "Класики". Всі отримали позитивний заряд бадоьрості. Рухайтесь, танцюйте, грайте в спортивні ігри - хай ваше тіло буде здоровим та має великий запас життєвої сили. Будьте здорові!

/Files/images/2019/31_01_19/5.jpg

Тиждень прородознавства в початковій школі 2018-2019

Галерея "Тиждень природознавства в початковій школі 2018"