Звіт директора 2019


Школа над Дніпром
Корабель могутній.
Школа над Дніпром
Дім наш незабутній.
Всі дороги світу приведуть сюди
Огорне, як мати, школа доброти.


Школа має 52 навчальних кабінети. Серед них: 13 класних кімнат початкової школи, 17 - середньої та старшої школи, 12 предметних кабінетів. Це кабінети фізики, хімії, біології, 4 кабінети англійської мови, 2 майстерні трудового навчання.

Обладнано 3 навчально-комп’ютерні комплекси (1 - для початкової школи, 2 - для середньої та старшої). Ці комплекси та бібліотека підключені до мережі Інтернет. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

Школа має 52 навчальних кабінети, площа яких складає 2668 м2. Серед них:

13 класних кімнат початкової школи, 14 - середньої та 3 старшої школи, 12 предметних кабінетів. Це кабінети фізики, хімії, біології, 4 кабінети англійської мови, 2 майстерні трудового навчання, 3 комп’ютерних класи (1 - для початкової школи, 1 - для середньої та старшої, 1 – додаткові платні навчальні комплекси).

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2017 року становить 831 учень у 30 класах із середньою наповнюваністю – 27,7 учнів.

В школі також працюють: методичний кабінет, кабінети психолога та соціального педагога, бібліотечний комплекс, кабінет для учнівського самоврядування, в якому оформлено куточок Бойової слави; музей-світлиця Василя Симоненка, Світлиця українського слова, ігрова кімната для роботи групи продовженого дня учнів 2-4-х класів, 2 спортивні зали (великий та малий), тенісний зал, актовий зал на 260 посадочних місць, медіацентр, кабінет лікаря, стоматологічний кабінет та їдальня на 240 посадочних місць.

У школі навчається 868 учнів.

Працює 59 педагогічних працівників, серед яких:

32 учителі мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,

9 - «спеціаліст І категорії»,

6 - «спеціаліст ІІ категорії»;

12 – «спеціаліст».

13 педагогічних працівника мають звання –“Учитель-метод”, 15 - “Старший учитель”, 5 - «Відмінник освіти» та 6 лауреатів обласної премії ім. О.А.Захаренка.

Запроваджено природничий профіль навчання.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 15 гуртів різних напрямів.

Учні навчального закладу беруть активну участь у районних, обласних та всеукраїнських заходах.

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, школа спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови з 1-го по 11-й клас - це А-класи в кожній паралелі. Є класи, в яких поглиблено вивчаються такі предмети, як біологія, українська мова та література. Друга іноземна мова ( німецька мова) вивчається у класах з поглибленим вивченням англійської мови з 5 класу. Згідно із законодавством із 2015-2016 н.р. англійську мову усі учні вже вивчають із першого класу. Із 2018-2019 н.р. запроваджено профіль навчання «іноземна філологія» у 10-му класі.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 12 гуртків різних напрямів, створено танцювальний колектив «Ритм», який є неодноразовим переможцем танцювальних конкурсів.

Учні навчального закладу беруть активну участь у міських, обласних та всеукраїнських заходах. Школа - учасник міжнародних конкурсів та проектів:

2012-2014 - «Національний проект «Відкритий світ» - створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня»;

2012-2016 - Міжнародний проект з Канадським коледжем англійської мови (SMRT);

2013-2014 - Освітній фестиваль Epson "Світ інтерактивних знань» серед педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл України;

2015-2017 – Всеукраїнський проект «Хмарні сервіси в освіті».

Педагоги школи успішно співпрацюють з Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників – проводять тренінги, майстер-класи для колег та керівників навчальних закладів міста та області. Щороку демонструють власні методичні розробки на міській виставці педагогічних технологій «Зернини досвіду» та обласній – «Освіта Черкащини». Їх роботи представлені на цифрових ресурсах сайту ЧОІПОПП, освітніх сайтах та у педагогічній пресі.

Кiлькiсть переглядiв: 4027

Фотогалерея

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка

вул. Героїв Дніпра 13,
18005 Черкаська область,Черкаси, Україна

e-mail: scool33@ua.fm

телефон 0472-72-71-49

Дата останньої зміни 29 Вересня 2022

Цей сайт безкоштовний!