/Files/images/2020/zvt2018-2019/Технології.jpg/Files/images/2020/zvt2018-2019/Технології3.jpg /Files/images/2020/zvt2018-2019/Технології2.jpg

У 2014 році стартував Всеукраїнський проект "Хмарні сервіси в освіті"​​​

Перша літня школа "Хмарні сервіси в освіті" 2015

Упродовж з 15 по 19 червня 2015 року у с. Залізний Порт відбулась перша літня школа "Хмарні сервіси в освіті". Можливість долучитися отримали педагоги Черкаської спеціалізованої школи № 33 ім. В. Симоненка - Кошель Олена Василівна (учитель інформатики) та Совгира Світлана Миколаївна (учитель фізики та інформатики).
Мету цього пізнавального заходу: підвищити професійну ІКТ компетентність учителя, вдосконалити навички використання сучасних сервісів для активізації навчальної діяльності учнів, узагальнити досвід використання новітніх технологій навчання - було досягнено!
«Учні» літньої школи дізналися про новинки Майкрософт для навчальних закладів; про сервіси активізації навчальної діяльності учнів та новітні сервіси Office 365; про інтеграцію різноманітних сервісів у хмаро-орієнтованому навчальному середовищі; особливості адміністрування хмаро-орієнтованого навчального середовища, як компонента управляння та розвитку школи.
На заняттях, у дискусіях та кулуарах обговорювали шляхи мотивації учителів та учнів шодо використання новітніх технологій, можливості професійного розвитку педагога будь-де і будь-коли та шукали відповідь на питання: «Як створити Е-навчальне середовище, яке реально працює?»
Результат роботи педагогів у першій літній школі "Хмарні сервіси в освіті" - участь навчального закладу в експеременті МОН України по впровадженню хмарних сервісів.

Участь у Всеукраїнському проекті "Я патріот своєї країни"