Ми в Instagram /Files/images/2020/parlament/кнопка_інст.jpg

Шкільний парламент має свій сайт, розроблений Сторжевим Левом (8-А клас) і Гарнагою Анною (8-В клас).

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ПАРЛАМЕНТУ, НАТИСНІТЬ НА ЗОБРАЖЕННЯ.

/Files/images/2020/shklniy_parlament/самоврядування.jpg

УВАГА! В ЦЬОМУ РОЦІ У ВЕРЕСНІ-ЖОВТНІ ВІДБУДУТЬСЯ ВИБОРИ У ШКІЛЬНИЙ ПАРЛАМЕНТ!!!

Вже є кілька кандидатів у президенти в школі:

Карпушин Ол-др (10-А), Семчук Валерія (9-А), Забудська Вікторія (8-Б).

Запрошуємо долучитися до діючого парламенту активних, креативних та небайдужих. Ми Вас чекаємо (Звертатися в каб.215 організатор Черкашенко Н.О.)

/Files/images/2020/parlament/Шкілне самоврядування.jpg

/Files/images/2020/parlament/Шкілне самоврядування2.jpg

Спогади

Шишкіна Анастасія, президент школи 2017-2018 та 2018-2019 н.р.

/Files/images/2020/parlament/IMG_1686.jpeg

За час мого перебування на посаді президента школи, я познайомилась з багатьма людьми з якими тепер маю спільні інтереси. Я стала відкритішою до людей, завжди намагалася бути активною у цікавих міських та шкільних проектах.

Набутий досвід у школі, зараз дає мені можливість не лише знайомитися з новими людьми, а й долучитися до активну діяльності у Європейській Медичній Студентській Асоціації (ЕМСА). Гарно навчаюсь і маю декілька ідей щодо проектів, які в майбутньому спробую реалізувати.

Руслана Мірзоєва, президент школи №33 2012-2014

/Files/images/2020/parlament/IMG_20190930_120652_306.jpg

Шкільне самоврядування мало значний вплив на становлення мене, як особистості.

На плечах очільника лежить велика відповідальність за свою команду: організація роботи згідно плану, об'єднання колективу, грамотне управління та представлення школи на міському та обласному рівнях.
Під час президентства я виховала у собі такі якості як:рішучість (яка дозволила мені у майбутньому приймати самостійно серйозні рішення).

/Files/images/2020/parlament/eqqShW2lfsE.jpg /Files/images/2020/parlament/X_tUwP1H5F4.jpg

- розсудливість (що допомагає об'єктивно мислити)

-постійне прагнення до вдосконалення (яке вплинуло на мій саморозвиток)

Шкільне самоврядування відіграло важливу роль у моїй професії. Нині я маю власну справу у якій прямо-пропорційно відображається управління колективом, організація та налагодження механізмів роботи. Пишаюся тим, що здобувала освіту у найкращій школі нашого міста. Хочу висловити слова подяки всьому педагогічному колективу на чолі із директором школи Чорноіваненком Миколою Олексійовичем. Від себе: Лідерами не народжуються, лідерами стають!

/Files/images/2020/parlament/8CP4geM88lc.jpg