2020-2021 р.

Педагогічний колектив школи складається з 58 педагогічних працівників,

2 вчителі перебувають в декретній відпустці. У школі є практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор, бібліотекар.

Освітній процес на 100% забезпечено фахівцями, які мають відповідну освіту і володіють державною мовою.

Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників такий:

 37 спеціалістів - вищої категорії

 9 - І категорії

 6 - ІІ категорії

 6 - спеціалістів

Педагогічні звання мають 32 вчителі. Це – 13 , “Учителів-методистів” та 19 - “Старших учителів”.

Для стимулювання професійного творчого росту вчителів широко використовується можливість атестації педагогічних кадрів.

У 2020-2021 навчальному році пройшли атестацію 12 педагогічних працівників. Усі педагоги своєчасно пройшли курси підвищення кваліфікації, що підтверджено Свідоцтвами, підготували матеріали для виставки педагогічних технологій 2021.

Окремі вчителів брали участь у обласних педагогічних читанннях з Гуманної педагогіки, в Інтернет – конференціях «Професійний розвиток педагога в умовах НУШ», «Формування громадянської компетентності молодших школярів в позакласній діяльності», навчалися на дистанційних онлйн-курсах, майстер-класах, вебінарах обласного та Всеукраїнського рівнів.

Методична робота в школі спрямована на удосконалення системи роботи з підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, активізації їх творчого потенціалу. Головні зусилля були зосереджені на надання реальної, дієвої допомоги педагогічним працівникам, особливо молодим, у підвищенні їхньої професійної майстерності,створенні творчої атмосфери, що сприяла оптимізації навчально – виховного процесу в школі. Рівень педагогічної майстерності протягом року зріс. У цьому відіграла певну роль система методичної роботи.

Педагогічний колектив школи складається з 58 педагогічних працівника, серед яких більша частина - це висококваліфіковані спеціалісти.