У 2021/2022 навчальному році діяльність шкільних професійних спільнот педагогічних працівників школи №33 спрямовано на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»; Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року; Концепції розвитку освіти до 2025 року, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні»; Державних цільових програм у сфері освіти, Концепцією нової української школи, іншими документами та урядовими рішеннями в галузі освіти, наказами і розпорядженнями Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Методичну роботу побудовано відповідно до Положення про шкільні професійні спільноти:

телефон 0472-72-71-49

Дата останньої зміни 29 Вересня 2022