Тиждень творчості 2021 - натхнення на передодні Святого Воскресіння Господня! Черкаська школа трансформувалася під час дистанційного навчання в яскравий спалах талантів, краси і натхнення. Бажаємо вам віднайти свою улюблену справу та сповна насолоджуватися творчим процесом!

/Files/images/2021/tijden_tvorchost/Тиждень творчості.png 5 класи 6 клас Хлопці 5 6 7 9 класи 10 11 класи

Тиждень творчості в Черкаській спеціалізованій школі 33 проходить напередодні Пасхи. Відзначається значна популярність цього тижня серед учнів, які себе проявлять у створенні надзвичайних технологічних моделей, виробів із тканини, хутра, одяг з креативних матеріалів. Вчителі під час такого тижня насолоджуються рукотворними вишиванками, м'якими іграшками, методичними цікавинками арт-терапії.

Галерея "Тиждень творчості 2019"