Склад педагогічної ради школи 2021-2022

1. Коваленко О.П.- голова педагогічної ради, директор школи
  2. Совгиря С.М. - заступник директора з навчально-виховної роботи (початкова школа)
  3. Кисленко Т.Л. -заступник директора з навчально-виховної роботи
  4. Шкунда Т.А. - заступник директора з навчально-виховної роботи
  5. Кучерява А.Є. - заступник директора з навчально-виховної роботи
  6. Мурза О.С. - заступник директора з господарської частини
  7. Шашкова В.П.- голова профспілкового комітету
  8. Тичук Т.А., секретар педагогічної ради, вчитель початкових класів
  9. Бершак А.С. -вчитель іноземної мови
  10. Смаглій І.М.- вчитель математики вищої категорії
  11. Іщенко Л.О.- вчитель математики вищої категорії
  12. Лісовька Т.М.-вчитель математики вищої категорії
  13. Максюта Л.В.-вчитель математики та інформатики першої категорії, голова професійної спільноти вчителів точних наук
  14. Літвінова О.М. - вчитель математики та інформатики першої категорії
  38. Демиденко І.С.- вчитель інформатики та математики
  39. Коломієць З.О.- вчитель початкових класів

Педагогічні ради 2021-2022:

Порядок денний засідання педагогічної ради Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка25.12.2021 р.

№ з/п Питання до розгляду Відповідальний
1. Про виконання рішень засідання жовтневої педагогічної ради. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кисленко Т.Л.
2. Про освітню роботу з батьками та законними представниками дітей з питань профілактики насильства, булінгу, формування ненасильницької моделі поведінки та вирішення конфліктів мирним шляхом. Заступник директора з навчально-виховної роботи Шкунда Т.А.
3. Про результати дотримання санітарно-гігієнічних норм у школі в I семестрі 2021/2022 навчального року”. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кучерява А.Є.
4. Про хід виконання Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом закладу у 2021 р. Голова профспілкового комітету Валашенко Н.В.
5. Затвердження сертифікатів вчителів закладу про підвищення кваліфікації за період з 06.10.2021 по 25.12.2021 Заступник директора з навчально-виховної роботи Кисленко Т.Л.
Різне

Порядок денний засідання педагогічної ради Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка 25.10.2021 р.

№ з/п Питання до розгляду Відповідальний
1. Виконання рішень засідання серпневої педагогічної ради. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кисленко Т.Л.
2. Упровадження в освітній процес Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. В.Симоненка електронних класних журналів та затвердження «Положенняпро впровадження та ведення електронного класного журналу та Інструкції з ведення електронного класного журналу». Директор школи Коваленко О.П.
3. Затвердження «Положення про діяльність професійних спільнот учителів-предметників та класних керівників Черкаської спеціалізованої школиІ-ІІІ ступенів№33 ім. В.Симоненка» Заступник директора з навчально-виховної роботи Шкунда Т.А.
4. Затвердження «Положенняпро внутрішній моніторинг якості освітнього процесу у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 33 ім. В.Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області». Заступник директора з навчально-виховної роботи Совгира С.М.
5. Про особливості сертифікації вчителів. Учитель початкових класів Кириленко В.М.
6. Різне

Педагогічні ради 2020-2021:

28.08.2020 в школі відбулося засідання Педагогічної ради

Під час засідання педагогічної ради була обговорена тема "Організація освітнього процесу в закладі. Визначення пріоритетних напрямів діяльності школи на 2020-2021 н.р.", де розглянуті та затверджені наступні питання:

1.Підсумки роботи школи за 2019-2020 навчальний рік та завдання на 2020-2021 навчальний рік.

2. Затвердження освітньої програми школи та річного плану роботи школи на 2020-2021 н.р

3. Затвердження тимчасового порядку організації освітнього процесу в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020-2021 н.р.

4.Оцінювання навчальних досягнень учнів 3-х класів та учнів 5-х класів в адаптаційний період.

5. Про організацію інспектування уроків фізичної культури з метою медико-педагогічного спостереження.

ВІДБУЛАСЯ ПЕДАГОГІЧНА РАДА 2019-2020

24.02.2020 "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти Наказ МОН 1646 від 28.12.2019", "Затвердження плану підвищення кваліфікації педпрацівників", "Затвердження дисциплін за вибором ДПА 2020".

13.01.2020 Тема: "Виховання в школярів доброти, милосердя, співчуття до чужого болю, любові до рідного краю, турботливого ставлення до свого здоров’я", "Гуманне ставлення до людей, які мають проблеми із здоров’ям, допомога людям з особливими потребами. Виховання толерантності".
Школа колядує

Галерея "Педагогічні ради 2019-2020"

04.11.2019 Тема :"Про рівень ролі домашніх завдань у формуванні в учнів інтересу до навчання", "Інтерактивні форми та методи перевірки домашнього завдання при вивченні навчальних предметів.", "Домашнє завдання, як засіб підвищення якості освіти та розвитку обдарувань школярів з математики: впровадження в освітній процес школи Міжнародного проекту «Матіфік в Україні»."

29.08.2019 Тема: "Організація освітнього процесу в закладі.Визначення пріоритетних напрямів діяльності школи на 2019-2020 н.р."

/Files/images/2020/пе.jpg

телефон 0472-72-71-49