Відповідно до річного плану роботи школи, наказів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка від 14.01.2020 року № 16 «Про проведення Декади педагогічної майстерності у 2019-2020 навчальному році», від 10.02.2020 року № 37 «Про продовження проведення Декади педагогічної майстерності у 2019/2020 навчальному році» та з метою сприяння формуванню мотивації творчої діяльності в учасників освітнього процесу, удосконалення професійної майстерності вчителів закладу, поширення педагогічного досвіду вчителів, які атестуються у 2019-2020 н.р., у період із 31.01.2020 р. по 28.02.2020 р. було проведено Декаду педагогічної майстерності

В період Декади педагогічної майстерності, до школи завітали гості: Хижняк Т.В., заступник директора КУ «Черкаській міський методичний кабінет установ освіти», Драгун В.П., методист та новопризначені заступники директорів шкіл міста, щоб узяти участь у занятті школи «Новопризначеного заступника».

На цьому засіданні заступник директора нашої школи, Кисленко Тетяна Леонідівна, представила свій досвід щодо здійснення планування роботи школи, роботи над шкільною документацією та моніторинговою діяльністю закладу.

Кисленко Т.Л., в рамках Декади, ще провела теоретичний семінар «Особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 н.р.», де познайомила учителів закладу з документами, пов’язаними з цим питанням. Тетяна Леонідівна наголосила на тому, що відповідно до частини другої статті 54 Закону педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свій професійний і загальнокультурний рівні та педагогічну майстерність. Але такий обов’язок урівноважуєтьсяправомпедагогічних працівників, визначеним у частині першій цієї статті, на вільний вибір освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації, з якими доповідач і познайомила присутніх.

/Files/images/2020/dekada/колаж1.jpg

У ході Декади вчителями-предметниками було проведено 6 відкритих уроків з різних дисциплін (Коломієць З.О., Федрків М.В., Федченко Н.Ю., Демиденко І.С., Ющенко О.І., Літвінова О.М.), 1 відкритий захід (Миндра Я.П.), 8 методичних заходів для педагогічних працівників школи (Плахотнюк Л.М., Шашкова В.П., Лісовська Т.М.), 1 – для вчителів міста (Плахотнюк Л.М.), 4 заняття семінару-практикуму «Застосування арт-терапевтичних технологій для особистого зростання (тканева терапія)» (Калашник Н.П.) для особистого зростання вчителів школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кисленко Т.Л. провела теоретичний семінар «Особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 н.р.». Підсумки проведення Декади показали, що педагогічні працівники закладу відповідально поставилися до дорученої їм справи. Під час підготовки до уроків, занять і заходів визначають такі форми й методи роботи з учнями, які сприяють глибокому засвоєнню навчального матеріалу, підвищенню рівня їх навченості, впливають на ефективність і результативність освітнього процесу. Уроки були цікавими й методично грамотно побудованими.

/Files/images/2020/dekada/Федченко.jpg

Учитель інформатики Демиденко І.С. для учнів 6-Б класу провів підсумковий урок з теми: «Комп’ютерні презентації». Під час уроку шестикласники узагальнили свої знання з теми, дали відповіді на запропоновані запитання тесту, повторили поняття презентації, комп’ютерної презентації та її призначення, на прикладах демонстрували її основні складові та об’єкти, навчалися здійснювати перегляд презентації за допомогою демонстрації PowerPoint. Після повторення знань, діти працювали в середовищі Google-Classroom, де мали змогу пройти 3 вправи, створених в Інтернет-сервісі Learning Apps: «Можна, не можна», «Кнопки дій», «Основні категорії ефектів», результати яких продемонстрували вчителю.

/Files/images/2020/dekada/Демиденко.jpg

Коментарi