П'ятнадцятирічна Вікторія Палько опановує навчальну дисципліну "Захист Вітчизни" і хоче служити у сухопутних військах.

Вікторія – єдина із 17-ти дівчат свого класу, яка вивчає стройову та вогневу підготовку. Про це Суспільному розповів вчитель загальноосвітньої школи №33 Сергій Сінельник.

Зацікавилася дівчинка військовою справою в 11 років.

– Я почала займатись, зрозуміла, що для мене це важливіше! Тому що у будь-який момент війна може дійти до нас, – розповідає школярка. – Якщо мені цікаво – я не бачу труднощів. Тож я вважаю, що це дійсно для мене важливо! Я вдячна Сергію Івановичу, нашому вчителю, за те, що він уміє зацікавити і зрозуміло викладає.

/Files/images/patrotichne_vihovanya/патріотичне.jpg

Однокласник дівчинки, Михайло Назаренко каже, що нормально сприймає вибір однокласниці.

– Вікторія із чоловічими обов’язками справляється добре. Адже вона наполеглива, тому, я вважаю, у неї виходить все робити так само, як і у нас, навіть краще за деяких учнів, – каже школяр.

/Files/images/patrotichne_vihovanya/dc165d5e9f6fd4c6.jpg

Бажання вивчати військову справу на “Захисті Вітчизни”, серед дівчат, замість запропонованої медицини, у 10-Б виявила лише Вікторія, каже вчитель Сергій Сінельник.

/Files/images/patrotichne_vihovanya/0fbc577c0e77fa5e.jpg

– Якщо у нас із фізичної підготовки хлопці мають метнути на 42 метри гранату Ф-1, вага якої 600 грамів, то їй достатньо 25 метрів. Тут є невелика знижка, розповів учитель. – А взагалі вона навчається разом із хлопцями, виконує усе не гірше за них.

Стати військовою мріє 15-річна школярка з Черкас