Умови для дітей з особливими потребами, інклюзивне навчання

Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами, у тому числі шляхом створення належного фінансового, кадрового, матеріально-технічного забезпечення та забезпечення розумного пристосування, що враховує індивідуальні потреби таких осіб, визначені в індивідуальній програмі розвитку.

Нормативна правова база

Методичні рекомендації МОН України

Закон України "Про освіту" ст.1,6, 19,20

Для забезпечення успішності навчання дитини з особливими освітніми потребами в школі№33 використовується індивідуальна форма навчання. В 2019/2020 навчальному році 5 учнів школи навчаються на індивідуальній формі навчання.

Відповідно до наказу ДОГП №662 від 31.08.2017 року «Про визначення загальноосвітніх навчальних закладів для проведення екстернату» в школі у 2019/2020 навчальному році організовано проведення екстернату та здійснюється річне оцінювання і атестація екстернів для учнів, які проживають на тимчасово окупованій території або на території проведення антитерористичної операції з використанням технологій дистанційного навчання.

Коментарi