Історія школи

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області розпочала свою діяльність в 1988 році. До 2003 року це була загальноосвітня школа. З 1993 року в школі запроваджено поглиблене вивчення математики, англійської мови, української мови, біології, хімії. У 1994 році Постановою Кабінету Міністрів України № 359 від 04.06.1994 р. школі присвоєно ім'я Василя Симоненка.

Розпорядженням № 418 від 11.08.2003 р. Черкаської обласної державної адміністрації школі надано статус спеціалізованої гуманітарного та природничого спрямування. В закладі надаються освітні послуги як за державним стандартом так і понад державним. Навчання учнів здійснюється державною мовою.

Структура школи:

Заклад має 1 -11 класи для учнів від 6 до 17 (18) років.

Термін навчання - І-ІІІ ступенів:

І ступінь - початкова школа (загальноосвітні класи, класи з поглибленим вивченням англійської мови, індивідуальне навчання хворих дітей);

ІІ ступінь - базова загальна середня школа (загальноосвітні класи, з поглибленим вивченням окремих предметів: англійська мова - з 1-го класу; хімії, біології, української мови та літератури, історії та правознавства - з 8-го класу, індивідуальне навчання хворих дітей);

ІІІ ступінь - повна загальна середня школа (класи з поглибленим вивченням вищевказаних предметів, індивідуальне навчання хворих дітей).

Для закладу визначено мікрорайон, та учні зараховуються до школи, незалежно від місця проживання.

Наповнюваність класів, їх поділ при поглибленому вивченні предметів визначається Міністерством освіти і науки України на основі встановлених Кабінетом Міністрів України нормативів фінансування здобуття загальної середньої освіти.

Наша школа надає можливість дітям отримувати якісне і доступне навчання.