Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа департаменту освіти та гуманітарної політики від 18.12.2020 № 835 «Про роботу закладів освіти в умовах карантину», з метою збереження життя та здоровꞌя учасників освітнього процесу:

1. З 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року продовжити термін дії карантину у школі з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID 19.

2. Заборонити на період дії карантину проведення масових заходів за участі дітей більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів). 3. Заборонити відвідування закладу освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з особою з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

4. На період з 08 січня 2021 року до 24 січня 2021 року заборонити відвідування закладу освіти її здобувачами.

5. У період з 11 січня 2021 року до 24 січня 2021 року організувати освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 № 1115 та наказом по школі № 203 від 18.11.2020.

ВИТЯГ ІЗ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 33

Дистанційне навчання - організація освітнього процесу закладу, який відбувається через його електронне освітнє середовище, що забезпечується за допомогою пакету GSuite for Education, який містить безкоштовні корпоративні функції для навчального закладу, додатку Google Classroom – онлайн клас для ефективного навчання, на основі формування системи партнерських відносин учасників освітнього процесу.

Особливості організації дистанційного навчання в закладі (в умовах віддаленості учасників освітнього процесу):

• можливість закладу освіти відповідно до частини третьої статті 2 Закону України «Про освіту» діяти у рамках власної автономії та приймати рішення з питань, не врегульованих законодавством (Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», цим Положенням та іншими актами законодавства);
  • визначені законодавством повноваження засновника і керівника закладу освіти;
  • права та обов'язки всіх учасників освітнього процесу.

Корисні посилання для навчання:

1. «Дистанційна школа для учнів» на сайті Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

Посилання для переходу

2. Всеукраїнська школа онлайн – це найлегший спосіб для учнів 5-11 класів навчатися дистанційно.

Посилання для переходу

3. Навчальний сайт (блог) вчителя Кисленко Т.Л.

/Files/images/2020/distantsyne/кисленко.jpg

4. Блог і канал вчителя математики Іщенко Лесі Олексіївни