Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

Відповідно до підпункту 5 пункту 2 розділу ІІІ Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 №1115) для забезпечення освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного походження, карантину, інших обставин, які об’єктивно унеможливлюють відвідування закладів освіти, застосовуються технології дистанційного навчання.

Для організації освітнього процесу під час навчання за технологіями дистанційного навчання здобувачів освіти Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 імені Василя Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області обрана платформа Google Workspacefor Educationта електронні ресурси: GoogleMeet, Google Клас, Zoom.

У разі наявності в учня медичних протипоказань до занять із комп'ютерною технікою для організації освітнього процесу під час надзвичайних обставин можуть використовуватися інші прийнятні засоби взаємодії учасників освітнього процесу, визначені закладом освіти за погодженням з повнолітнім учнем або батьками неповнолітнього учня (одним із них).

Кожний учень та вчитель закладу школи має корпоративний обліковий записна платформіGoogle Workspacefor Education, в який можна отримати за зверненням на електронну адресу вчителя інформатики:

КЛАСРУМ: demydenko@s33.ck.ua

ЄДИНА ШКОЛА: maksiuta@s33.ck.ua

Освітній процес під час навчання за технологіями дистанційного навчання відбувається згідно розкладу, з дотриманням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та вимог законодавства про освіту та захисту персональних даних.

Розклад дзвінків

1 урок 8.30-9.15

2 урок 9.25-10.10

3 урок 10.30-11.15

4 урок 11.35-12.20

5 урок 12.35-13.20

6 урок 13.30-14.15

7 урок 14.20-15.05

8 урок 15.10-15.55

ВИТЯГ ІЗ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 33

повна версія положення

Дистанційне навчання - організація освітнього процесу закладу, який відбувається через його електронне освітнє середовище, що забезпечується за допомогою пакету GSuite for Education, який містить безкоштовні корпоративні функції для навчального закладу, додатку Google Classroom – онлайн клас для ефективного навчання, на основі формування системи партнерських відносин учасників освітнього процесу.

Особливості організації дистанційного навчання в закладі (в умовах віддаленості учасників освітнього процесу):

• можливість закладу освіти відповідно до частини третьої статті 2 Закону України «Про освіту» діяти у рамках власної автономії та приймати рішення з питань, не врегульованих законодавством (Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», цим Положенням та іншими актами законодавства);
  • визначені законодавством повноваження засновника і керівника закладу освіти;
  • права та обов'язки всіх учасників освітнього процесу.

Корисні посилання для навчання:

Інструкція для вчителя по роботі зGoogle Workspacefor Education

Інструкція для учнів та батьків по роботі зGoogle Workspacefor Education

Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання(для вчителів)

Рекомендації здобувачам освіти під час навчання з використанням дистанційних технологій

Правила для здобувачів освіти під час дистанційного уроку

Електронні версії підручників

Положення про дистанційне навчання МОН України

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Всеукраїнська школа онлайн

З метою підвищення рівня цифрової грамотності громадян Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

Дія. Цифрова освіта

1. «Дистанційна школа для учнів» на сайті Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

Посилання для переходу

2. Всеукраїнська школа онлайн – це найлегший спосіб для учнів 5-11 класів навчатися дистанційно.

Посилання для переходу

3. Навчальний сайт (блог) вчителя Кисленко Т.Л.

/Files/images/2020/distantsyne/кисленко.jpg

4. Блог і канал вчителя математики Іщенко Лесі Олексіївни