FacebookTwitterYouTubeПідписатися на RSS

Подорож – це завжди подія в житті людини. А перша подорож із класом – це подія, що запам’ятається на все життя!

Осінні канікули учні 7А класу разом із класним керівником Зайчук А.О. вирішили провести незвичайно – спланували подорож до Львова на цілих три дні! Так, три дні, які пролетіли, наче одна мить. Було дуже цікаво відвідати низку історичних місць, слухати розповіді екскурсоводів про події далеких часів, із піснями мандрувати вечірніми вуличками міста, спілкуватись зі своїми однокласниками та вчителькою, ділитись враженнями на вечірній «свічі». Супер-подорож, після якої залишилась купа позитивних емоцій! Тепер з нетерпінням чекаємо на наступну!

Єдність. Цілісність. Патріотизм. Героїзм. Такі питання на виховній годині порушували учні 7А класу на передодні Дня Захисника України. Розмова вийшла цікава та відверта. А сприяв цьому гість заходу, учасник АТО та ООС, батько одного з учнів класу Гресь Олег Юрійович. Із захопленням семикласники слухали справжнього чоловіка, захисника України, ставили йому запитання, а в кінці заходу подарували пісню.

/Files/images/2019/7a_12_10_18/1.jpg /Files/images/2019/7a_12_10_18/2.jpg /Files/images/2019/7a_12_10_18/3.jpg