Обмінюємося досвідом

26 жовтня 2016 року у школі відбувся спільний практичний семінар викладачів Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та учителів української мови і літератури на тему «Типи мовних помилок у творчих роботах старшокласників». На засіданні були присутні: Ярмоленко Галина Анатоліївна - доцент кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики; Красовська Олена Михайлівна – доцент кафедри методики навчання, стилістики і культури; Боть Людмила Петрівна - доцент кафедри методики навчання, стилістики і культури; Максимчук Тамара Володимирівна, Матюша Людмила Михайлівна, Ягода Анжела Юріївна – учителі української мови і літератури.

На обговорення виносилися такі питання: 1. Лексичні помилки (плеоназм, тавтологія, калька з російської мови та ін.) 2. Граматичні помилки; 2.1. відмінювання іменників, числівників, ступенювання прикметників, прийменникові конструкції; 2.2. уживання дієприслівникових зворотів; 3. Стилістичні помилки.

Учасники семінару поговорили про наболілі професійні проблеми, обмінялися досвідом, намітили шляхи подальшої співпраці як кафедр, так і закладів.

/Files/images/golovna_stornka/св1.png /Files/images/golovna_stornka/св2.png

14 жовтня - триєдине свято для усіх українців - це Покрова Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України.

Відзначаючи це свято, ми перегорнули одну зі сторінок нашого славного минулого – козацтва. Адже усім відомо, що праматір’ю української державності, мужності та геройства є Запорізька Січ. Тому, напередодні цього свята, 13.10.2016, у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №33 імені Василя Симоненка відбувся виховний захід "Маю честь" серед хлопців 8-11 класів. Захід був по-особливому патріотичним, адже хлопці демонстрували не лише свою спритність, витривалість, а й вміння чітко говорити, по-козацьки ліпити вареники, виконувати українських пісень та майстерно триматися на сцені. Юнаки змагалися у 5 конкурсах: «Дозвольте відрекомендуватися», «Обруч», «Скоромовка», «Умілі ручки», «Чи вміють козаки співати?».

У конкурсно-розважальній програмі взяли участь: Попей Назар (8А), Заболотько Назар (8А), Ковальов Ілля (8Б), Мамчур В’ячеслав (9Б), Петько Владислав (11А), Совгира Ігор (11Б), Богданов Яромир (10Б), Литвинюк Давид (9Б). Перемогу здобув учень 9Б класу Мамчур В’ячеслав.

Дякуємо учасникам за активну участь у конкурсі та збереження традицій українського народу.


Фотозвіт з тижня екології 03-07 жовтня 2016 року


Проектна робота на уроках англійської мови

Вчитель англійської мови та класний керівник 7–А класу Кожокарь Алла Володимирівна зі своїми учнями ведуть підготовчі роботи до проекту «Learn English with pleasure» ( Вивчай англійську мову із задоволенням ). Метою даного проекту є мотивація учнів та розуміння необхідності вивчення англійської мови в сучасних умовах. Також важливим є визначення рівня зацікавленості іноземною мовою в школі. Отже, бажаємо успіху та слідкуємо за роботою колективу!

/Files/images/golovna_stornka/ангмова.jpg


Проектна робота «Пакуємо свій ланч бокс»

У межах теми «Харчування» учні 3 - А класу разом зі своїм вчителем англійської мови Гриценко Тетяною Миколаївною узагальнили та систематизували знання про корисну та здорову їжу. Діти виконували різноманітні творчі завдання та грали в лексичні ігри, що стимулювало вміння висловлювати свою думку про харчові вподобання. Проектна робота згуртувала та мотивувала дітей до вивчення іноземної мови, що є пріоритетом для будь-якого вчителя. Все пройшло яскраво та позитивно! Молодці!

/Files/images/golovna_stornka/анг1.jpg


З нагоди відзначення 25 річчя Незалежності України Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка перейняла участь у міжнародній естафеті “Free Ukraine 25” від Львівського навчально-виховного комплексу ім. Василя Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови. В свою чергу, ми передаємо естафету Кам’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської міської ради Черкаської області, Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради Черкаської області та Навчально-виховному комплексу №1 м. Покровська Донецької області

Free Ukraine 25, Черкаська СШ №33


Хочу жити без війни

05.05.2016 р. у великому дружньому колі учні 1-4их класів урочисто вшанували пам’ять Хвилиною мовчання тих, хто поліг за рідний край у 1939-1945 р.р. Діти приєдналися до Всеукраїнської акції «Квітка пам’яті» та заспівали всі разом пісню про ветеранів.

/Files/images/golovna_stornka/лнйка.jpg


06.05. 2016 р. в актовій залі відбулася загальношкільна година пам’яті «Зі сплаву геройства і відваги писалося ім’я Перемога». Хореографічний колектив «Ритм» привітав учнів ніжним вальсом.

/Files/images/golovna_stornka/вальс.jpg

Учні школи вшанували полеглих у Другій світовій війні Хвилиною мовчання та висловили своє бажання про мир і спокій на рідній землі піснею «Хочу жити без війни».

/Files/images/golovna_stornka/псня.jpg /Files/images/golovna_stornka/хвмовч.jpg

Відпочинок в колі друзів

26 квітня 2016 року боулінг - клуб "Lucky Strike" спільно з проектом «Юніор школа» від ПриватБанку організували новий шкільний командний чемпіонат з боулінгу серед учнів м.Черкас "Lucky juniors". Серед учнів 8-9их класів нашої школи зареєструвалося 22 особи , які були поділені на 4 команди. Головним подарунком турніру для школи - переможця – сертифікат на суму 4000 гривень для придбання будь-якого шкільного інвентарю. Учасники провели час в дружній атмосфері, пограли в боулінг, поспілкувалися, і як слід повеселилися! Як і годиться, команда яка показала найкращий результат отримала головний подарунок.

Результати чемпіонату:
1місце - команда «Милі єдинорожки»;
2 місце – команда «Ветус»;
3 місце – команда «Русалки»;
4 місце – команда «Bad Boys».
Позитивні враження та заряд адреналіну отримав кожен з учасники.

/Files/images/golovna_stornka/боулінг.jpg


"Волонтерська група допомоги українській армії" від учнів 3-А та 3-Б класів , класні керівники Томко М.А. та Біленька Н.Д.

Сьогодні у школі побували представники громадської організації "Волонтерська група допомоги українській армії". Учні 3-А та 3-Б класів , класні керівники Томко М.А. та Біленька Н.Д. , передали на предову дитячі вироби та паски до великого свята Пасхи. Команда волонтерської групи висловила велику вдячність за щиру підтримку дітям, учителям та батькам.

Посилання на фото у фейсбуці https://www.facebook.com/pomich.narody/

/Files/images/golovna_stornka/13015344_1684690458463021_4023735607542292654_n.jpg /Files/images/golovna_stornka/13043214_1684690108463056_8328211932971728931_n (1).jpg
/Files/images/golovna_stornka/704_n.jpg /Files/images/golovna_stornka/511_n.jpg

Вітаємо з перемогою!

Незабутній і неймовірний досвід в "Обласному дебатному турніру зі сталого розвитку» отримала шкільна команда «Аш-Два-Во!»: Федоренко Владислава, Нерсісян Наріне та Гавриленко Єгор. До участі в дебатному турнірі було зареєстровано 48 команд, до ½ фіналу ввійшли 30 команд з міста та області .

Головна ідея дебатного турніру зі сталого розвитку: показати небайдужість, розкрити потенціал та унікальне бачення молоді щодо шляхів вирішення проблем нинішнього та майбутнього поколінь. Формат має свій стиль, близький до політичних дебатів, де студенти та учні навчаються обговорювати проблеми, аналізувати їх з різних сторін та розробляти можливі шляхи їх вирішення.

Цей турнір подарував команді багато знайомств та нових друзів.

В ½ фіналу команда «Аш-Два-Во!» отримала призове ІІ місце. Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіху та нових досягнень!

/Files/images/golovna_stornka/дебати.jpg


Міський семінар-практикум для педагогів-організаторів

/Files/images/golovna_stornka/сем2.png

Згідно з планом роботи Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Черкаської області, 10.03 2016 року у нашій школі відбувся міський семінар-практикум для педагогів-організаторів за темою: «Впровадження інноваційних технологій у виховній діяльності педагога-організатора та умови ефективності в організації та проведенні заходів зі школярами». Семінар розпочався із привітання та презентації школи, які підготувала заступник директора з виховної роботи Шкунда Тетяна Андріївна. Учасники семінару мали змогу поринути у будні та свята закладу, заочно познайомитися з учнями та їх наставникам – вчителями. Цікавим та змістовним був виступ педагога-організатора школи Міненко Вікторії Анатоліївни, яка ознайомила гостей з виховною системою закладу, поділилася з присутніми своїми знаннями, здобутками та ідеями, які втілює у виховний процес уже протягом 5 років, перебуваючи на посаді педагога-організатора. Практичну роботу семінару продовжили члени учнівського самоврядування, які презентували свою інноваційну діяльність у форматі відео - презентації. Завдяки співпраці керівника музею Озерова П.І., учителя початкових класів Біленької Н.Д., учителя музичного мистецтва Зайчук А.О. екскурсія у шкільному музеї Василя Симоненка вирізняася незвичайністю та оригінальністю. В подарунок учасникам семінару вихованці шкільного вокального гуртка заспівали пісню «Бажаю щастя».

Яскравими прикладами впровадження інноваційних технологій у виховній діяльності школи були майстер-клас з виготовлення «Підковки щастя» та квест «Толерантна родина – толерантна Україна» за активної підтримки соціального педагога В.П. Шашкової та учнів школи. Після закінчення заходу учасники семінару висловили подяку організаторам за змістовний та повчальний семінар.

/Files/images/golovna_stornka/сем1.png

Методичний супровід семінару здійснювала методист ММК Деркач Ліана Михайлівна.


/Files/images/golovna_stornka/Слайд1.JPG /Files/images/golovna_stornka/Слайд2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 310

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.