Навчальний 2022-2023 рік завершується.

Для батьківської громадськості, педагогічного колективу та працівників школи директор Оксана Коваленко прозвітувала про досягнення, надбання та реалізовані плани. Крім того, Оксана Петрівна висловила вдячність усім за те, що протягом навчального року були вірними помічниками щодо вирішення поточних питань, активними учасниками благодійних акцій та щирими порадниками. Також директор озвучила наступні кроки розвитку нашої школи , а лічильна комісія провела процедуру голосування. Результати якої розподілилися наступним чином: "відмінно" - 56, "добре" - 28 та "задовільно" - 5.
Рішення зборів: за результатами голосування, роботу директора, адміністрації, педагогів та працівників школи вважати відмінною.
Дякуємо і продовжуємо успішно рухатися далі.

/Files/images/2023/Звіт.jpg