«Дистанційна школа для учнів» розпочала роботу

Інформуємо, що відповідно до листа комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 04.11.2020 №299/01-19 «Про «Дистанційну школу для учнів» на сайті обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників розпочала функціонування «Дистанційна школа для учнів»

за посиланням https://bit.ly/3oD31He

Контент «Дистанційної школи для учнів»містить 10-ти або 15-хвилинні навчальні відеопояснення нового матеріалуз усіх основних навчальних предметів для 5-11 класів, підготовлені кращими вчителями Черкащини.

Для учнів початкових класіврозміщені відео з таких навчальних дисциплін: математика (з 1 по 4 класи); українська мова (з 2 по 4 класи).

Використання контенту «Дистанційної школи для учнів» полегшить та підвищить ефективність процесу організації дистанційного навчання учнів.