Марш за клімат

23 вересня, учні 9-А класу та вчителі біології нашої школи долучилася до Міжнародного маршу на захист клімату (GlobalClimateStrike) – молодь зібралася на Соборній площі, щоб висловити свою позицію щодо забруднення довкілля та викидів парникових газів, які пов’язані зі змінами клімату.

/Files/images/2020/23_09/3.png

Мирна акція проходила з наступними лозунгами:

1) 100% чистої енергетики! Відмовитися від будівництв анових електростанцій на викопному паливі і відзначити шлях до повної декарбонізації економіки України.

2) Ні викопному паливу! Повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах.

3) Припинити дотувати з джерел викидів парникових газів.

4) Зеленому місту- зелений транспорт! Розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у містах.

5) Заборонити використання, імпорт та виробництво одноразового посуду, пакетів.

Ініціатором акції є лідери учнівського самоврядування Черкаської гімназії №31 та міської Учнівської міжпарламентської асамблеї.

/Files/images/2020/23_09/2.png

Репортаж підготувала учениця 9-А класу Семчук Валерія