Новорічний калейдоскоп

Закінчується І семестр приємними подіями в нашій шкільній спільноті.

За ці навчальні місяці наші учні плідно навчалися, активно долучалися до різноманітних заходів та акцій.

В рамках Новорічного калейдоскопу кожен клас разом зі своїм класним керівником підготували художні номери та отримали подяки за активну участь у культурному житті школи, благодійність та збереження шкільних традицій.

Наші учні вражають своєю неймовірною творчістю та талантами. Учні 5-А класу ( кл.керівникВалентина Шашкова)виконали побажальну пісню " Новий рік летить по світу", а учні 5-Б класу перетворили на новий лад казку "Малюк і Карлсон" ( кл.керівник Орловська А.О.Annet Annet). Дівчатка 7-А та 7- Б продемонстрували свої хореографічні композиції ( кл. керівникиАлла Кучерява таЛюдмила Матюша). Також серед наших дітей популярно грати на гітарі: учениці 7-В та 9-В зіграли новорічну пісню "Jingle bells" ( кл.керівникиІрина Сівакова та Просовецька Б.М.), а учні 11-Б класу виконали відому композицію "Fade to Black" на електрогітарах ( кл.керівникОлеся Литвинова). Свій талант проявили в театральному мистецтві учні 9-А та 9-Б класів, продемонструвавши уривок з драми Івана Котляревського "Наталка Полтавка".

Далі буде...

Наші чудові, талановиті та неймовірні діти готують ще чудові виступи.