Підсумки року 2023 року!

Підсумки року

Встановили рекорд, перевершили самі себе ( за 10 років)…. Традиційно перед Новим роком підсумовуємо результативність міського етапу предметних олімпіад та конкурсів. І в цьому році привітали рекордну кількість учнів та відзначили талановитих педагогів. Знайомтесь, наші переможці та їх наставники: Українська мова та л-ра: Лобанова Вероніка (2 місце- 8 кл) - вчитель Валашенко Н.В. Коганова Анастасія (2 місце- 9 кл) - вчитель Красовська О.М. Батир Валерія (3 місце- 10 кл) - вчитель Валашенко Н.В. Математика: Дроненко Єгор(3 місце- 6 кл) - вчитель Літвінова О.М. Ріпка Денис (3 місце- 10 кл) - вчитель Літвінова О.М. Англійська мова: Мартиненко Нора (2 місце- 8 кл) - вчитель Шкунда Т.А. Соболєва Анна (3 місце- 10 кл) - вчитель Тесля О.І. Біологія: Коганова Анастасія (1 місце- 9 кл) - вчитель Громова Т.В. Бурнаховська Яніна (1 місце- 11 кл) - вчитель Громова Т.В. Батир Валерія ( 2 місце- 10 кл) - вчитель Громова Т.В. Герасименко Тимур ( 2 місце- 11 кл) - вчитель Громова Т.В. Корнієнко Давид ( 3 місце- 8 кл) - вчитель Савіцька І.І. Географія: Гринівецький Ілля (2 місце- 9 кл) - вчитель Овдій С.М. Гаврилюк Ілля (3 місце- 8 кл) - вчитель Овдій С.М. Хімія: Гринівецький Ілля (2 місце- 9 кл) - вчитель Підгорна В.П. Історія: Корнієнко Давид(1 місце- 8 кл) - вчитель Федорків М.В. Гринівецький Ілля (3 місце- 9 кл) - вчитель Федорків М.В. Кононенко Назарій (2 місце- 11 кл) - вчитель Федорків М.В. Правознавство: Коганова Анастасія(3 місце- 9 кл) - вчитель Федорків М.В. Інформатика: Дребенцов Євгеній (3 місце- 11 кл) - вчитель Максюта Л.В. Інформаційні технології: Співаков Максим ( 3 місце- 8 кл) - вчитель Демиденко І.С. Дребенцов Євгеній ( 3 місце- 11 кл) - вчитель Максюта Л. В. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (5-11 кл.): Вишня Д (2 місце- 5 кл) - вчитель Матюша Л. В. Огурцова Д ( 3 місце- 7 кл) - вчитель Матюша Л.В. Міклашевська Д.(3 місце- 6 кл) - вчитель Максимчук Т.В. Мартиненко Н. ( 3 місце- 8 кл) - вчитель Валашенко Н.В. Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (5-11 кл.): Литвинова П. (2 місце- 5 кл) - вчитель Матюша Л. В. Філь К. (3 місце- 7 кл) - вчитель Красовська О.М. Щиро вітаємо переможців шкільних олімпіад( конкурсів) та їх наставників! Ви — втілення інтелекту та наполегливості. Нехай ця перемога буде лише початком вашого захоплюючого шляху до нових висот!