14.03.2023 завершилося стажування активної учнівської молоді в органах місцевого самоврядування, яке було відновлено в цьому році відповідно до Міської програми розвитку загальної середньої освіти м. Черкаси на 2022-2027 рр.

Сьогодні завершилося стажування активної учнівської молоді в органах місцевого самоврядування, яке було відновлено в цьому році відповідно до Міської програми розвитку загальної середньої освіти м. Черкаси на 2022-2027 рр.

Така ініціатива спрямована на всебічний розвиток та підтримку активної молоді. Це була чудова нагода для дітей спробувати себе в ролі посадовців, отримати неоціненний досвід та запропонувати власні свіжі ідеї для розвитку міста.

/Files/images/2023/stajuvannya_mska_rada/1.jpg /Files/images/2023/stajuvannya_mska_rada/2.jpg