7.03.2023 в Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №33 імені Василя Симоненка відбувся науковий семінар в рамках нещодавно укладеного договору про співробітництво кафедри алгебри та системного аналізу ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка", який працює в евакуації в м. Полтава. З вітальним словом зустріч розпочав завідувач кафедри, Жучок Юрій, професор, доктор фізико-математичних наук, який розповів учням 10-А та 10-Б класів про основну діяльність кафедри алгебри та системного аналізу. Науковці, проф., д.ф.-м.н. Жучок Юрій, проф., д.ф.-м.н., проректор з науково-педагогічної роботи Жучок Анатолій, к.ф.-м.н. Тоічкіна О.О. представили наукову роботу «Класифікація двохелементних допельнапівгруп», що була виконана учнями під керівництвом науковців кафедри та отримала призове місце на конкурсі наукових робіт МАН. За допомогою численних прикладів у доступній формі було розглянуто таку класичну задачу як класифікація математичних об’єктів за певною властивістю. Кафедра алгебри та системного аналізу бажає успіхів учням Черкаської школи у виборі майбутньої професії. Нехай цей вибір буде вдалим і принесе щасливе майбутнє!

/Files/images/2023/novini/kafedra_asa/АСА6.jpg

/Files/images/2023/novini/kafedra_asa/АСА9.jpg