09.06.2022 у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №33 імені Василя Симоненка відбувся звіт директора Коваленко Оксани Петрівни перед громадою школи.

Було висвітлено основні досягнення, які мали учні, колектив школи на міському, обласному, всеукраїнському і міжнародному рівнях. Оксана Петрівна разом зі своїм колективом надали фінансовий звіт, здійснили моніторинг навчальних досягнень учнів, доповіли про виховну роботу, патріотичне виховання, безпеку під час епідемій, військового стану і мирний час, тощо.

Було визначено ризики, переваги, можливості нашої школи. Розглянули подальшу траєкторію розвитку нашої школи.

Роботу директора і шкільного колективу за результатами звіту було визнано відмінною.

Колектив школи сподівається на подальші партнерські стосунки із батьками в реалізації успіхів та мрій наших учнів.

/Files/images/2021_2022/zvt_direktora/Білий фотоколаж щаслива родина.png

звіт директора 09 06 2022