Фінальним акордом адаптаційного періоду наших 5-класників стала весела і пригодницька мандрівка до Мамонтландії (с. Межиріч Канівського р-ну).

Діти з великим подивом зустріли на древній садибі таємничого діда Шамана, який захоплююче розповів про поселення первісних людей та мамонтів. А потім влаштував цікаву вікторину серед дітей на визначення ватажків. Цікаво було спустилися на 2 метри над поверхнею і подивитися на археологічні розкопки одного із поселень мамонтів.

Показали наші 5-класники свої творчі здібності під час майстер-класів по випічці печива власноруч та виготовленню оберегів із бивнем мамонта.

Приємним був для дітей і аквагрим, після якого діти одягли реквізити первісних людей і вирушили в захоплюючий квест.

А далі найцікавіше - діти будували житло первісних людей, виконували навколо нього ритуальний танець, вправно справлялися із складними випробовуваннями... Найзахоплюючим було - вмити мамонтів, особливо коли кулька лопала і бризки води розліталися навкруги. Та найбільшого щастя дітям принесла зустріч із живим мамонтом. Дотримуючись традиції, кожна дитина торкалася бивня мамонта та пошепки загадувала своє найпотаємніше бажання. А потім всі відправилися куштувати смачну кашу.

Додому всі поверталися хоч і з легкою втомою, але дуже-дуже щасливі та з приємним враженнями.

Галерея "Мамонтландія_2019_5клас"

Учні 5-М класу спробували себе в ролі працівників банку під час екскурсії.

Галерея "Подорож у банк. 5 М"