Учні школи, вихованці шкільного гуртка "Джура", стали учасниками військово-патріотичого навчально-тренувального збору для джур шкільних роїв «Козацький стан» у рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходив з 25 по 29 жовтня на базі дитячого оздоровчого центру "Дахнівська Січ". Кожного дня діти удосконалювали свої вміння у різних вишколах по стрільбі, долікарській допомозі, смузі перешкод, орієнтуванні на місцевості і т.д. Крім запланованих заходів, учасники збору жили за всіма вимогами та правилами, які були встановлені та проголошені у таборі. Враження учнів після завершення збору - дуже позитивні.

Галерея "Джура2019"

Коментарi