Повернутися до звичайного режиму

Наші Соколята

На базі літнього табору відпочинку "Дахнівська січ"16-17 травня розпочав роботу ІІ етап військово-патріотичної гри "Джура". Учасники шкільного рою "Дніпровські соколяти" (Барнацька Наталія, Тогобіцький Олександр, Мамчур В’ячеслав Бондарєва Ірина, Совгира Ігор, Петько Владислав, Гармаш Вадим та Кучугурний Єгор) виконали такі завдання: "Творчий впоряд", "Рятівник", "Ватра", "Смуга перешкод". Вихователь рою Сінельник С.І., педагог-організатор Міненко В.А., учитель з медико-санітарної підготовки Кучерява А.Є., учитель музичного мистецтва Зайчук А.О. та учитель трудового навчання Шепета М.В. приклали багато зусиль, щоб наші учні гідно представили рідну школу. Дякуємо всім за підтримку.

/Files/images/golovna_stornka/джура1.jpg /Files/images/golovna_stornka/джура3.jpg

Співпраця із патрульною поліцією – дієво та результативно

Протягом квітня – травня, за участю працівників поліції, у школі відбувалися виховні заходи для учнів середніх і старших класів. Найчук Анна Олександрівна, інспектор зі зв'язків з громадскістю, лейтенант поліції Управління патрульної поліції в м. Черкаси, підготувала та провела разом із колегами цікаві зустрічі із школярами. Учні були у захваті від спілкування із молодими і відповідальними патрульними. Крім бесід про безпеку на дорозі, відповідальне ставлення до свого здоров'я, Анна Олександрівна провела виховні години на теми "Відповідальність підлітків за порушення закону", "Протидія булінгу в дитячому середовищі", "Попередження вживання наркотиків. Наркотики і закон". Незабутні враження отримали учні під час заняття "Базова самооборона. Межі допустимої самоборони", під час яких інспектор Аня (так вона пропонувала звертатися до себе) продемонструвала дітям, як саме оборонятися у різних небезпечних випадках. Висловлюємо вдячність Найчук Анні Олександрівні за співпрацю та якісну профілактичну роботу з учнями.

/Files/images/golovna_stornka/поліція1.jpg /Files/images/golovna_stornka/поліція2.jpg
/Files/images/golovna_stornka/поліція3.jpg /Files/images/golovna_stornka/поліція4.jpg

Адміністрація школи, батьківський колектив, класний керівник Кураш В.М. та учні 2-М класу, висловлюють щиру подяку депутатам Черкаської міської ради Карасю Павлу Миколайовичу і Сухарькову Івану Васильовичу за те, що вони відгукнулися на прохання мами учня класу Живоченкової Наталії Борисівни придбати телевізор у класну кімнату, що є необхідністю для повноцінного навчання і розвитку учнів.

/Files/images/golovna_stornka/640x480-images-news-042017-.thumbs-577a49947dd0ede6cd85a8769bf3c246_930_0_0.jpg

Висловлюємо щиру вдячність Павлу Миколайовичу і Івану Васильовичу за подарунок та можливість реалізувати освітні тенденції. Бажаємо Вам натхнення, розвитку і процвітання.


Із 3 по 7 квітня 2017 року в Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка проходив Тиждень творчості «Обдаровані та талановиті» (тиждень трудового навчання, музичного та образотворчого мистецтв, художньої культури)

В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх учнів школи. Діти мали змогу продемонструвати свої уміння та здібності в різних конкурсах та вікторинах, навчитися писанкарству на майстер-класах та прикрасити школу до Великодня.

Традицією школи вже стала виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва. Тут школярі представили свої творчі роботи, виконані на уроках трудового навчання і технологій, та познайомилися із доробками своїх товаришів та вчителів.

Вже другий рік поспіль в школі серед учнів 2-4-х та 5-х класів проводиться музичний конкурс «Битва хорів». Переможцем цього року став колектив 4-Б класу, який отримав ще й грамоту «Вибір глядача». І місце посів хор 3-А класу, ІІ місце – 3-Б класу, ІІІ місце – 2-Б класу.

Тиждень був насиченим, цікавим, таким, що надихає на творчість.Фотозвіт


Незабутня поїздка

30 березня, у канікулярний час, колектив нашої школи здійснив поїздку до святині усіх українців – Шевченківського національного заповідника. Педагоги та працівники закладу відвідали оновлений Канівський музей Тараса Шевченка, побували на Чернечій (Тарасовій) горі, із цікавістю та благоговінням роздивилися чавунний пам’ятник-хрест, що стояв на Шевченковій могилі (1884- 1923;академік архітектури В.Сичугов), тачавунний пам’ятник-погруддя, встановлений 1923 р. (скульптор К.Терещенко). Екскурсовод музею розповіла про життєвий та творчий шлях великого Кобзаря, про історію поховання великого сина українського народу. Також завітали до хати Івана Ядловського, який понад 50 років доглядав за могилою Тараса Шевченка. Його хата стала першим народним музеєм. Звичайно, колектив нашої школи не міг не відвідати музей декоративно-прикладного мистецтва та історичний музей.

Кожен, хто взяв участь в екскурсії, збагатився духовно та отримав незабутні позитивні враження.

/Files/images/golovna_stornka/канів.jpg

Для будь – якого вчителя, зокрема вчителя іноземних мов, дуже важливо іти в ногу з часом.

Адже новітні й цікаві методи роботи мотивують та активізують учня. Одним з необхідних критеріїв професійного зростання є також перейняття цінного досвіду інших. Так, вчитель англійської та німецької мови Тесля О. І. відвідала 14 березня 2017 року майстер-клас Майка Хатсона, методиста видавництва «Pearson» (ЧОІПОПП ). До розгляду пропонувалися теми «Критеріальний підхід при оцінюванні навчальних досягнень учнів з говоріння на уроках англійської мови» та «Міжнародні іспити з англійської мови: потреба та ефективність».

Вчитель англійської мови Курдус Н. А. 15 березня 2017 року відвідала семінар «Індивідуальний підхід вчителя при підготовці до ЗНО» (гімназія № 31). Програма семінару включала наступні аспекти:особливості тестів, психологічна готовність учнів, використання ІТ інструментів і т.д.

Враження від заходів були чудовими!


18 лютого 2017 року в спортивній залі Черкаській спеціалізованій школі № 33 імені Василя Симоненка відбувся навчальний семінар з хортингу «Хортинг Стандарт».

Голова атестаційної колегії Всеукраїнської федерації хортингу О. Семигал відзначив гарну підготовку вихованців Президента Черкаської обласної федерації хортингу Шульги А. В., та Віце-президента Черкаської обласної федерації хортингу Хандюка О. В. Про це свідчать сертифікати, які отримали юні спортсмени та їх тренери в кінці заняття. Вітаємо наших черкаських хортингістів з успішним проходженям атестації!

Ще про цю подію:Спортивні новини ЧеркащинитаНова Доба


13.02.2017 – 17.02.2017 р. в школі пройшов Тиждень іноземних мов

Вчителі кафедри організували та провели різноманітні заходи. Учні 1-11 кл. активно брали участь у мероприємствах та продемонстрували хороші знання з іноземних мов. До вашої увагифотозвіт з Тижня.


Виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні

21.01.2017 року бібліотекарем школи Куроченко О.В. та класними керівниками Кучерявою А.Є. і Смаглій І.М. для учнів 6 А та Б класів було організовано і проведено виховну годину, присвячену Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Гостями цього заходу стали представники бібліотеки-філії № 5 - Слодзік Світлана Борисівна, завідувач читального залу, та Черткова Тетяна Олегівна, завідувач цієї бібліотеки. Під час виховної години учні пригадали події, пов’язані із Революцією гідності, згадали Героїв Небесної Сотні. Світлана Борисівна зачитала ряд віршів, присвячених цим подіям, учні нашої школи теж зачитували вірші, присвячені цьому пам’ятному дню. Тетяна Олегівна провела невеликий огляд нових книг, які висвітлюють тему Небесної Сотні, Майдану, Революції Гідності.

Усім присутнім дуже сподобався цей урок гідності та мужності.

/Files/images/golovna_stornka/IMG_4282.JPG /Files/images/golovna_stornka/IMG_4287.JPG

Коли в людини є народ, Тоді вона уже людина. Л.Костенко

25 січня 2017 р. учні школи № 33 ім. Василя Симоненка долучилися до святкування Дня Соборності України. Усі школярі, від 1 до 11 класів, на великій перерві зібралися на 2 поверсі та утворили « живий ланцюг» єдності. Коридорами школи лунали такі слова: Віра, Єдність, Гідність. Учні школи показали на власному прикладі, що українці разом, а сила нашої держави -в єдності всіх українських земель.Після уроків класні керівники провели виховну годину про історію Дня Соборності України.

/Files/images/golovna_stornka/IMG_5327.JPG /Files/images/golovna_stornka/IMG_5333.JPG /Files/images/golovna_stornka/IMG_5331.JPG

ТВОРИ ДОБРО

РОБИ ДОБРО — ДОБРОМ ТОБІ ВОЗДАСТЬСЯ.
І СЛОВОМ Й ДІЛОМ В СВІТ ЙОГО НЕСИ.
І МАТИМЕШ ВІД ТОГО СТІЛЬКИ ЩАСТЯ,
ТЕПЛА, ЛЮБОВІ, СВІТЛА І КРАСИ.

Н.Красоткіна

Зараз, саме зараз, ми повинні показати свою підтримку тим, хто живий. Тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України.Допомогаможе бути різною. Головне - мати бажання. Навіть ті душевні листи від дітей надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати.Солдатам треба їсти, їм треба пити, до того ж стало холодно, необхідний теплий одяг. Треба багато, дуже багато всього. Наша школа своїми силами і можливостями старається допомагати хоробрим воїнам АТО. Протягом грудня були зібрані теплі речі, продукти харчування (печиво, консерви, домашня консервація, солодощі), дитячі малюнки, вітальні листівки зі Святим Миколаєм, Новим роком та Різдвом Христовим.

Не втрачаймо віри в краще майбутнє і мирне небо над головою. З нами воля, з нами віра, з нами Бог.

/Files/images/golovna_stornka/IMG_5965.jpg /Files/images/golovna_stornka/IMG_5978.jpg
/Files/images/golovna_stornka/2016-12-23_21-13-54.png

Найулюбленіше свято дітвори

ЦЕ Ж МИКОЛАЯ НИНІ СВЯТО, РОБОТИ В НЬОГО ПРЕБАГАТО: ПРИЙТИ ДО КОЖНОЇ ХАТИНИ, ІЗ ПОДАРУНКОМ ДЛЯ ДИТИНИ.

19 грудня - День святого Миколая. Він також відомий також під іменами Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.
Це найбажаніший день для дітлахів. Напередодні свята вони пишуть до нього листи із побажаннями, вкидають їх до поштової скриньки або кладуть за вікно і моляться до Миколая, просячи, передусім, здоров’я собі та батькам. У переддень свята згадують діти всі свої добрі і погані вчинки, зважують, яких із них більше, і гадають: чи буде подарунок, а чи, можливо, різочка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.
Уніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунок або різочку. У наш час з’явилась добра традиція – саме у День святого Миколая опікуватись категорійними дітьми, даруючи їм подарунки.

15 грудня у Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ст. №33 імені Василя Симоненка було проведено ярмарку солодощів «Пряник від Святого Миколая». На виручені кошти були закуплені та вручені подарунки категорійним дітям до свята.

/Files/images/golovna_stornka/миколай1.jpg /Files/images/golovna_stornka/миколай2.jpg

Із 12 по 16 грудня, з нагоди Всеукраїнського тижня англійської мови та закриття року англійської мови, учні 7-Б класу, разом із учителем Шкундою Тетяною Андріївною, організували та провели цікаві конкурси виразного читання уривків з твору «Ромео та Джульєта» Вільяма Шекспіра, презентації на теми "The Life of William Shakespeare" та "The Winter Holidays in Ukraine and Great Britain". Свої таланти продемонстрували Маліновський Сергій, Прокопенко Крістіна, Рябоконь Ігор, Миколенко Ірина та Грибенко Марія.

/Files/images/golovna_stornka/анг.jpg


За традицією школи 6 грудня відбувалися військово-спортивні змагання з нагоди 25-ї річниці Дня Збройних Сил України серед учнів 9-11-их класів. Учителі: Сінельник С.І. та Кучерява А.Є. готували команди до участі. Завдання змагань були такими: учасники повинні проявити свою спритність, силу та знання під час естафети, смуги перешкод та улюбленої вправи – перетягування каната. Перемогу отримала команда 11-Б класу, ІІ місце виборола команда 10-А класу, а ІІІ – 11-А класу.

/Files/images/6_grudnya/x6hz-4SVtzc.jpg /Files/images/6_grudnya/2oWk1ARt-hQ.jpg
/Files/images/6_grudnya/2w125m0T5Zs.jpg /Files/images/6_grudnya/6IDBrgXpL8M.jpg

/Files/images/таланти.png


Пам’ятаємо і цінуємо

21 листопада – День толерантності і гідності. Його відзначала вся країна. Мабуть, немає жодного українця, який би із сумом та сльозами на очах, із щемом у серці не згадував ті листопадові дні 2014 року. Пам’ятаємо їх і ми. Не забуваємо і вшановуємо пам’ять тих, хто мріяв про світле майбутнє України, хотів бачити її вільною, незалежною і багатою.

Саме цього дня – 21 листопада 2016 року у школі вшановували пам’ять загиблих у Революції Гідності. Після 4 уроку для учнів 1- 7 класів була проведена лінійка, під час проведення якої учні школи згадали ті жахливі події та вшанували пам’ять Небесної Сотні, запаливши свічки та поклавши квіти до Дошки Пам’яті.

Після уроків відбувся загальношкільний захід, присвячений Революції Гідності. Під час літературно – музичної композиції звучали слова про подвиг, рідну землю, матір – Україну та імена героїв Черкащини, які загинули у ті буремні дні. Глядачі побачили багато вражаючих відеороликів про події на Майдані та в Черкасах, почули пісні, у яких розповідається про горе матерів, які втратили своїх синів і дочок.

Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто поклав своє життя за наше щасливе майбутнє!

Дар’я Мишовська – 6-А клас


Змістовні канікули

2 листопада 2016 року, під час осінніх канікул, учні 6-А та 6-Б класу (класні керівники Смаглій І.М. та Кучерява А.Є.) побували на екскурсії на заводі Coca-Cola, що знаходиться неподалік міста Києва - смт. Велика Димерка.

Екскурсія виявилась дуже цікавою та змістовною. Вона розпочалася із відвідування музею Сoca-Cola. Екскурсовод розповів про історію створення нині улюбленого напою, назвав усі продукти, які випускає підприємство. Діти були у захваті від екскурсії по самому виробництву, адже змогли побачити своїми очима вироблення смакоти. У кінці екскурсії працівники фабрики люб’язно пригостили дітей улюбленими напоями і на згадку кожен отримав фото та смачні подарунки.

Наступною зупинкою подорожі став океанаріум «Морська казка», що знаходиться у м. Києві. Діти побачили та дізналися багато нового про підводний світ.

Завершенням подорожі по Києву стала прогулянка на фунікулері.

/Files/images/golovna_stornka/кока кола (2).JPG

Учителі англійської мови активно беруть участь у різноманітних позашкільних заходах, які пов’язані з тематикою ситуативного спілкування в урочний час. Так учитель англійської мови та класний керівник 7-А класу Кожокарь Алла Володимирівна разом з дітьми, вивчаючи тему «Їжа та напої», відвідали підприємство по виробництву «Coca-cola» Усі отримали незабутні враження!

/Files/images/golovna_stornka/кока кола (1).JPG


Звіт про проведення І (шкільного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2016-2017 н.р. у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка

09листопада у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка відбувся І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Захід розпочався привітанням учасників конкурсу адміністрацією школи та вітальними словами учнів 5 –А класу, які розповіли про велич і походження української писемності та мецената конкурсу Петра Яцика. Найцікавішим заходом свята був батл хорів між 4 класами, які виконували пісні про рідну мову. Учні 5 класів показали інсценізацію твору «Легенда про Україну». А потім відбувся сам конкурс. У ньому взяли участь 334 учні 5 -9 класів. Увесь день у школі звучали пісні про Україну та рідну мову. Цікавим і пізнавальним виявився для учнів 6 – 7 класів конкурс «Чи пам’ятаєш ти?» ( під час перерв діти давали відповіді на питання мовної вікторини).

/Files/images/golovna_stornka/яцик.png/Files/images/golovna_stornka/Яцик.jpg

Добро починається з маленької справи

Активісти цивільного корпусу “АЗОВ” звернулися із проханням допомогти маленькій дівчинці Валерії Будяченко, яка тяжко хвора. Серед учнів була організована та проведена благодійна акція по збору макулатури. Небайдужі діти та їх батьки відгукнулися на прохання і всі разом зібрали макулатури на суму 2260 грн.

Висловлюємо подяку дітям та батькам за підтримку, розуміння та толерантність.

Хай кожного оминає біда і завжди знайдеться рука допомоги!

/Files/images/golovna_stornka/Презентація1.jpg


Цікаві та пізнавальні зустрічі продовжуються

(міський семінар директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів).

03.11.2016 року на базі нашої школи відбувся міський семінар директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на тему: «Можливості Googlе сервісів у роботі керівника загальноосвітнього навчального закладу». На заході були присутні заступник директора департаменту - начальник управління освіти Степко Є. П., заступник начальника управління освіти - начальник відділу навчально-методичної роботи Тетьора І.А., завідуюча міським методичним кабінетом установ освіти Косенкова І.А., голова Черкаського міського комітету Профспілки Федорченко Г.П., заступник завідуючої міським методичним кабінетом установ освіти Хижняк Т.В., методист ММК Бушина І.Б. та директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м.Черкаси.Семінар розпочався презентацією школи, яку представив директор Чорноіваненко М.О. Заступники директора з НВР та ВР Кисленко Т.Л. та Шкунда Т.А. поділилися досвідом роботи школи щодо використання сервісів Google в шкільному адмініструванні, організацією колективної роботи з документами, технологією проведення моніторингових досліджень, базованих на використанні Google-форм та із особливостями роботи закладу, як експериментального майданчика Всеукраїнського проекту “Хмарні сервіси в освіті”.

Гості школи відвідали музей - світлицю Василя Симоненка, де ще більше дізналися про життя та творчість поета. екскурсію провели вихованці шкільного гуртка “Юні краєзнавці” під керівництвом Озерова П.І.

Учасники семінару висловили подяку адміністрації та колективу школи за підготовку та проведення заходу.

Міський семінар директорів


Навчаючись відпочивають

31 жовтня та 01 листопада 2016 р. психологом школи Калашник Н.П. проведено майстер-клас для учителів школи: «Застосування елементів мандалотерапії для зняття емоційного напруження». Наталія Петрівна розкрила поняття «емоційне напруження» за допомогою відеоролика «Сім червоних ліній» та співставила його з професійною діяльністю педагогів. Теоретична частина майстер-класу була представлена у форматі презентації, де розкривалися такі питання:

  • ретроспективний аналіз поняття «mandala» та «мандалотерапія»;
  • використання мандал у психологічній практиці;
  • види мандал;
  • види робіт з мандалою,

Під час практичної частини педагоги опрацювали два види робіт з мандалою: мандала – розмальовка-антистрес, малювання власної мандали та когнітивний підхід до неї.Під час роботи майстер-класу учителі набували навичок зменшення емоційної напруги під час роботи з дітьми, ділилися враженнями та першими успіхами у малюванні власної мандали, зацікавилися розкриттям символіки та колористики у “мандалотерапії”.

У кінці заходу учасники висловили подяку психологу школи Калашник Н.П. за пізнання нового та отримання емоційного задоволення від роботи, і запропонували провести серію майстер-класів для учителів щодо опанування методиками, які можна використовувати у роботі з учнями.

/Files/images/mandaloterapiya/1.jpg /Files/images/mandaloterapiya/2.jpg
/Files/images/mandaloterapiya/4.jpg /Files/images/mandaloterapiya/5.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 452

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.