Школа вітає учасників семінару

12 січня 2016 року за ініціативи Черкаського міського методичного кабінету установ освіти спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України та компанією «Microsoft Україна» проведено тренінг «Навчання та розвиток навичок ХХІ ст. за допомогою хмарних технологій Microsoft Office 365».

Захід відбувся на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім. В. Симоненка. Окрім учителів нашої школи (Шкунда Т.А., Совгира С.М., Кошель О.В.) у тренінгу взяли участь представники ряду навчальних закладів м. Черкаси, а саме: гімназій №1, №31, № 9 ім. О.М. Луценка; спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів № 3, №17, №18, №28 ім. Т. Шевченка; загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 2, №12, №22, №29, №30, а також методисти ММК.

На тренінгу за допомогою завідувача сектору професійних навичок відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих, сертифікованого учителя-експерта Microsoft Івана Іванова освітяни познайомилися з педагогічним потенціалом безкоштовних онлайн-сервісів Microsoft, а саме: OneDrive, OneNote, Wordonline, PowerPointonline, Excelonline, Sway, пошта та календар. Учасники заходу спільно попрацювали в цих сервісах, а також обговорили пропозиції їх використання у навчальному процесі та спланували власну професійну діяльність з урахуванням цих ідей на найближчий місяць.

Учасники тренінгу відзначили його практичну значущість і своєчасність та продемонстрували готовність поширювати новий досвід серед колег міста.

/Files/images/f-fpczukp-(6).jpg

Джерелоhttp://mon.gov.ua/


Новорічний настрій створює шкільний хореографічний колектив "Ритм"

танець Зимові забави


Я в твоєму імені живу!

23 грудня у школі відбувся захід на честь закриття проекту «Я в твоєму імені живу!», присвячений 80ій річниці з дня народження Василя Симоненка. Відзначити подію зібралися майже всі учні школи, аби подумки доторкнутися до життя та творчості цієї видатної людини. На заході були присутні: доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Костюкова О.М., методисти міського методичного кабінету установ освіти Деркач Л.М. та Корнелюк Л.П., заслужений працівник культури України Козленко І.Г., тріо «Барви» та композитор В.Ф. Квасневський.

рік Симоненка

Школярі подивилися кінонарис про життя поета «Лебеді материнства». Костюкова О.М. звернулася до присутніх з такими словами: «Ми доторкнулися своїм серцем до великого українця, поета-патріота Василя Симоненка». Пані Ольга винесла подяку учням школи за те, що ми поважаємо та любимо поета та подякувала за найактивнішу участь у кругломі столі «Шляхами великого патріота України Василя Симоненка», який відбувся в університеті. Учні школи Коротя В., Мишовська Д., Юденкова А., Пасєка К. вшанували пам’ять видатного поета читали поезії В.А. Симоненка. Випускниця школи Гнойова І. прочитала вірш «Вона прийшла». Тріо «Барви» виконали пісні на його слова «Буду тебе ждати там де вишня біла», «Моя мова» та «Чекання». В.Ф. Квасневський презентував школярам пісню «Кирпатий барометр», музику до поезії написав сам композитор. Закінчилося свято флешмобом «Друзі єднаймося» учнів 3-Б класу. Разом із ними всі присутні виконали пісню «Виростеш ти, сину», яка стала для українців заповітом синівської любові та патріотизму.

Ми пишаємося тим, що наша школа носить ім’я цієї славної людини. Для нас це велика честь.


Військово-спортивні змагання

8 грудня у школі відбулися військово-спортивні змагання, у яких брали участь учні десятих та одинадцятих класів. Змагання присвячені 24-тій річниці Дню збройних сил України. На свято зібралися учні як молодших, так і старших класів. Присутні вшанували пам'ять Небесної сотні та полеглих воїнів минулого та сьогодення.
Змагання проходили в кілька етапів: піднімання гирі, качання пресу, віджимання, підтягування. Відбулась естафета між класами. Цю естафету було передано дівчатам, які показали вміння у наданні першої медичної допомоги. Від спритності та зосередженості дівчат залежав результат усієї команди. Юнаки змагалися між собою, перетягуючи канат. У першому раунді перемогу здобув 10-Б клас. У другому - змагався 10-А клас та збірна 11х класів. Перемогу здобула команда 11х класів.
У командному підсумку призові місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце - команда 10-Б класу, ІІ місце - 10-А клас. Перемогу одержала збірна команда 11х класів.
Вітаємо переможців та дякуємо вболівальникам за активну підтримку!

/Files/images/Слайд3.JPG

/Files/images/Слайд1.JPG

/Files/images/Слайд2.JPG

Центровий юнацької збірної України з баскетболу і БК "Черкаські Мавпи" Денис Бачурін, учень 10-А класу нашої школи, поділився враженнями про виступи на міжнародному турнірі в Мінську, який виграли наші гравці

/Files/images/5IMG_0613_1_1442648619.jpg


Круглий стіл «Шляхами великого патріота України Василя Симоненка»

У стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зібралися ті, хто пам’ятають і шанують Василя Симоненка. Круглий стіл «Шляхами великого патріота України Василя Симоненка» провели працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. У стінах навчального корпусу, де в 50-60-их роках минулого століття Василь Симоненко зустрічався зі студентами Черкаського педагогічного інституту, зібралися науковці різних інститутів університету, школярі та їхні учителі, працівники міської юнацької бібліотеки імені Василя Симоненка, артисти, поети, друзі та дослідники Василя Симоненка, журналісти, у тому числі й газети «Черкаський край», де він колись працював, і головний редактор газети «Краєзнавство. Географія. Туризм».

Символічним єднанням поколінь стала зустріч першокурсників, що навчаються за напрямом «Туризм», і учнями черкаської школи №33, що носить ім’я Василя Симоненка. І слова Поета набули в їхній устах нового звучання. Поезія Василя звучала і в піснях. А п’ятикласниця цієї школи Вікторія Кудринська прочитала власну поезію, присвячену Симоненкові.

Своїми спогадами про Василя Симоненка поділився його друг, член Спілки журналістів Петро Жук. А перший проректор університету Василь Мойсієнко згадав, як він ініціював створення у школі №33 музею «Світлиця Василя Симоненка» замість музею Володимира Леніна і як це було сприйнято тодішньою місцевою партійною верхівкою.

Безліч цікавих фактів, почутих на зустрічі, стануть із часом основою краєзнавчих екскурсій. А доповіді, озвучені учасниками зустрічі і видані окремою збіркою, будуть корисними для широкого загалу — вчителів, працівників музеїв та бібліотек, краєзнавців і просто любителів творчості великого поета. (Джерелоhttp://www.cdu.edu.ua).

Круглий стіл, присвячений Василю Симоненку

/Files/images/2015-11-27 21-43-26 Круглий стіл, присвячений Василю Симоненку - YouTube - Mozilla Firefox.png


Конкурс у задоволення

Нарешті ви дочекалися статтю про славнозвісний бал Моделі ООН, в якому брали участь учні нашої школи.
Приготування до Балу був дуже виснажливим, особливо для дівчат. Адже потрібно підібрати сукню, зробити зачіску, макіяж та ще багато різних дрібниць для вибраного образу. Крім того, потрібно було підготувати танець. Як же без запальних танців? Учасники вчили декілька танців, які згодом виконали на Балу, але до цього етапу повернемося пізніше.
Отож, людей біля музею Тараса Шевченка було дуже багато: преса, групи підтримки, учасники балу та інші. Атмосфера - чудова та захоплююча.. Уявіть, самих « дам» було навіть не видно! Адже кожна з них готувалася до головної події, наводила «марафет». Звичайно було не без проблем: у когось розійшовся замок на сукні, а в когось змилась "штукатурка" з вій. Жартую, абсолютно всі учасниці були вишукані та бездоганні. А як щодо кавалерів? Ті мали вигляд не гірший! Елегантні джентельмени поводили себе відповідно до зовнішнього вигляду.
Підходив час розпочинати бал. За десять хвилин учасники зібралися біля головної зали, вже завчасно розподілені на пари. Розпочалася фото сесія, звісно, таку красу потрібно було сфотографувати.
Згодом пролунало проханням: всім учасникам зайти до головної зали. Усі вишикувались та приготувалися до танців, слухаючи промову організаторів.
Це було неймовірно! Танці делегатів перевершили всі сподівання нашої преси. Та наші конкурсантки та їх кавалери були найкращими.
Зірками танцполу стали випускники Моделі ООН: їх денс був неймовірно-заворожуючим, дійсно.
Все це дійство супроводжувалося веселим настроєм та позитивними емоціями всіх гостей учасників. По закінченню конкурсу організатори вручили Грамоти учасникам. А їх тут було чимало. Нашій школі, звичайно, також була вручена грамота.
Після завершення конкурсу учасники виснажені, але щасливі, почали розходитись по домівках, несучи з собою посмішки і чудовий настрій.
Учасники нашої школи знайшли на цьому конкурсі знайшли багато нових друзів, отримала багатий досвід та гарні спогади.
Окремо хочемо сказати їм «Спасибі» , хоча вони побажали залишитись інкогніто, за те, що гідно представили інтереси своєї країни та добре справились з поставленими перед вами завданнями! Браво!


З повагою журналісти 33-ої школи.

/Files/images/bal_oon/Слайд1.JPG/Files/images/bal_oon/Слайд2.JPG
/Files/images/bal_oon/Слайд3.JPG/Files/images/bal_oon/Слайд4.JPG

/Files/photogallery/1188/привітання.jpg/Files/photogallery/1188/Слайд2-1.JPG
/Files/images/Презентация01.jpg/Files/images/Презентация2.jpg

Зустріч дітей із бійцями цивільного корпусу «Азов»

10 жовтня за ініціативи голови батьківського комітету учнів 8-Б класу Савченко Олени Юріївни, Герявенко Вікторії Вікторівни, Шеремет Віти Василівни, Мамчур Наталії Олексіївни, класного керівника Підгорної Вікторії Петрівни на туристичній базі «Динамо», що в селі Дахнівка, відбулася зустріч дітей із бійцями цивільного корпусу «Азов».

Батьківським комітетом класу та класним керівником була підготовлена програма дитячого відпочинку на природі, де діти не лише змогли скуштувати козацької каші, що пахне димком, помилуватись прекрасним осіннім лісом, побігати на свіжому повітрі, а й долучитись до важливої справи – пройти військово-туристичний вишкіл, організований бійцями цивільного корпусу «Азов». Воїни розповіли дітям, що таке війна, які її причини та чому сьогодні треба боронити кордони України. Окрім того, бійці продемонстрували восьмикласникам макети сучасної зброї, що використовується в АТО, розповіли про правила дій при знаходженні невідомих предметів, що можуть бути вибуховими, про види вибухівок, які застосовують вороги, радіус та ступінь їх ураження, а також про мету та способи використання різних видів зброї. Діти також мали нагоду розглянути її зразки, провели конкурс на влучність стрільби по мішенях та на швидкість збирання та розбирання автомата.

Бійці провели детальний інструктаж з правил зупинки різних видів кровотеч, способи накладання джгута та його фіксації. Дітям було дуже цікаво, адже про це розповідав не просто вчитель у класі, а воїн, а з такими неприємностями вони можуть зустрітись і в цивільному житті. Надзвичайно захопливим було проведення вишколу із евакуації пораненого з поля бою: уявним «пораненим» був Шиян Павло, на прикладі якого боєць показав, як правильно провести евакуацію пораненого.

Після захопливої зустрічі з бійцями цивільного корпусу «Азов», учні скуштували смачної каші, яку зварили мами у справжньому «козацькому» казані, посмакували запашними курячими крильцями, попили гарячого трав’яного чаю, що пах осінню та лісом. Вони взяли також активну участь у конкурсах, які підготували їм мами : біг у мішках, естафета з канатом та естафета «острівком». У кінці зустрічі був проведений цікавий конкурс «Містер осінь», де дівчата з природних та підручних предметів зробили хлопцям «осінній» одяг та «осінній макіяж».

Швидко й непомітно промайнув час. Здавалось, що вранішній приїзд (о 9.00) швидко стомить дітей, але вже й вечоріло, а їм так не хотілось їхати додому!!!

Усі залишились задоволеними від прекрасно проведеного дня.


2-А подорожує…

10 жовтня учні 2-А класу із своєю вчителькою Коломієць З.О. відвідали мальовничу агрофірму « Маяк» у селі Піщане Золотоніського району. Діти побували на молочнотоварній фермі, де побачили маленьких кумедних телят, поспостерігали за процесом доїння корів спеціальними апаратами, покуштували глазуровані сирочки та свіже молоко. Головною родзинкою екскурсії став атракціон «Кукурудзяний лабіринт», де другокласники каталися на квадроциклах та блукали таємничим лабіринтом у пошуках карти. Перебування там було цікавим. По дорозі додому учасники поїздки навідалися до Красногорського монастиря та були вражені його величчю і красою.

Подорож була довгою, проте цікавою та захоплюючою. Зморені та щасливі діти повернулися додому та привезли своїм батькам гостинці – смачне молоко з ферми та воду із святого джерела монастиря.

/Files/photogallery/IMG_20151010_104734.jpg/Files/photogallery/IMG_20151010_095336.jpg/Files/photogallery/IMG_20151010_100116.jpg/Files/photogallery/IMG_20151010_153405.jpg

Семінар­-практикум для заступників директорів з навчально­виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста

Семінар­-практикум для заступників директорів з навчально­виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста

“Мріяти й шукати, доки жити,
Шкварити байдужість на вогні!”
В. А. Симоненко

7 жовтня 2015 року у Черкаській спеціалізованій школі І­ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка відбувся міський семінар­практикум для заступників директорів із навчально­виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів м. Черкаси на тему: «Використання сервісів Google у співпраці заступника директора загальноосвітнього навчального закладу із педагогічними працівниками».

Мета семінару: ознайомити учасників із можливостями використання сервісів Google в шкільному адмініструванні, організацією колективної роботи з документами та технологією проведення моніторингових досліджень, базованих на використанні Google ­ форм.
Відкрила семінар Косенкова І.А., завідуюча Черкаським міським методичним кабінетом, яка у своєму виступі зробила особливий акцент на необхідності використання так званих “хмарних технологій”, як інноваційного чинника адміністративної роботи та взаємодії методичного кабінету із загальноосвітніми навчальними закладами.

Заступник директора з навчально­виховної роботи школи Кисленко Т.Л. ознайомила присутніх із основними напрямками роботи закладу та поділилася досвідом використання сервісів Google у взаємодії із учителями.

Методист міського методичного кабінету установ освіти Бушина І.Б. та
учитель фізики Черкаської спеціалізованої школи І­ІІІ ступенів No 33 ім. Василя Симоненка Совгира С.М. провели практичні заняття з питань: “Налаштування
пошти gmail”, “Використання хмарних сервісів Google для проведення
моніторингових досліджень”, “Робота з електронною таблицею”, “Колективна
робота з документами в Google­формах (створення колективної презентації)”.

На завершення гості школи відвідали музей­світлицю Василя Симоненка, ім'я якого носить школа. Юні екскурсоводи ­ учениці 7­Б класу Литвин А., Бершак Д та Биченко Є., 11­Б класу ­ Щиголь Р. та учні 5­А класу Ус Д. і Павленко Д. (керівники: заступник директора з виховної роботи Шкунда Т.А., учитель історії Озєров П.І.) ознайомили гостей школи із життям та творчістю нашого земляка, відомого поета­шістдесятника Василя Симоненка.
Юні актори ­ учні 3­Б класу Герасименко Т., Дрєбєнцов Є., Мамчур А., Чуйко Є., Дворовий Т., Петько А. (класний керівник Біленька Н.Д.) показали уривок із казки В.Симоненка “Подорож в країну навпаки”. На завершення зустрічі шкільний вокальний колектив під керівництвом учителя музичного мистецтва Зайчук А.О. подарував гостям пісню “Зичу вам щастя!”.


/Files/images/semnar/20151007_090738.jpg
/Files/images/semnar/2.JPG
/Files/images/semnar/3.JPG/Files/images/semnar/4.JPG
/Files/images/semnar/5.JPG/Files/images/semnar/6.JPG

Наше дозвілля

/Files/images/Моринці.jpg


ВІТАЄМО!

/Files/images/admnstratsya/Вітання директору!.jpg


29.09. 2015р. відбулася профорієнтаційна зустріч із головою правління громадської спілки «Черкаси ІТ кластер» Миколою Кудрявцевим

Він розповів учням 9-10их класів про розвиток ІТ у місті, цікаві проекти, можливості для навчання, влаштування на роботу за різномантіними ІТ-спеціальностями та про досягнення черкаських програмістів і їхні роботи по всьому світові.

/Files/images/IMG_20150929_142544.jpg


Міжнародний день миру у школі

21 вересня Генеральною Асамблею ООН у 1982 році оголошено Міжнародним Днем Миру.

Учні школи приєдналися до всесвітніх заходів щодо відзначення цього дня. Хлопці та дівчата із задоволенням стали учасниками шкільного флешмобу, який проходив під девізом:

Нехай на світі спокій буде,
Сьогодні! Завтра! Назавжди!

Флешмоб допоміг провести тренер танцювального колективу "MaxDance"Максим Путря.


/Files/images/DSCN6568.JPG

Школа вітає наймолодших учнів!

Прихід осені для школярів - початок нового навчального року, нових знань, вражень та емоцій. Найцікавіший він для першокласників: все нове, вперше, незнайоме, цікаве. Нові знайомства, нові друзі, нові враження…

Познайомилися наймолодші школярі і зі школою: побували в актовій залі та спробували себе на сцені як артисти, заходили до кабінету директора, послухали розповідь про Артема Кубилькіна та побачили меморіальну дошку – памʼять про нього. А ще екскурсоводи показали малюкам куточок «Золотого фонду школи», куди занесені прізвища відмінників навчання з 1992 року і по сьогодні. Потім першокласники побували у Світлиці українського слова та музеї -світлиці Василя Симоненка. Цю подію для наймолодших учнів організували педагог-організатор школи Міненко Вікторія Анатоліївна, керівник музею – світлиці Озеров Павло Іванович та дівчата-екскурсоводи: Бершак Дарина (7-Б), Биченко Єлизавета (7-Б), Литвин Анастасія (7-Б) та Гречка Ірина (7-А). Своє знайомство із навчальним закладом учні завершили у їдальні.

Екскурсія не залишила байдужими наймолодших із великої учнівської сім’ї, і вони пообіцяли, що гордо носитимуть ім’я учня спеціалізованої школи №33 імені Василя Симоненка.

/Files/IMG_20150908_094540.jpg/Files/images/IMG_20150909_102304.jpg
/Files/photogallery/IMG_20150909_092727.jpg

Першовересень зустрічає друзів!

Зустріч друзів – це свято для кожного. Відбулося воно і у нашій, Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ст. №33 ім. Василя Симоненка.
Традиційно на початку лінійки слова привітання і побажання сказав директор школи Чорноіваненко Микола Олексійович. Із теплими словами до присутніх на святі звернулися почесні гості школи:
Методист міського методичного кабінету установ освіти – Мединська Валентина Анатоліївна;
Депутат Черкаської міської ради – Колядко Богдан Сергійович;
Керівник відділення Дніпровське «Приватбанку» - Кузнєцов Олександр Анатолійович;
Представник організаційного комітету з відзначення кращих учнів міста - Говорун Оксана Миколаївна.

Вшанували пам'ять тих, хто звеличує нашу землю, і хто загинув за неї в наш час. Найкращі учні школи поклали квіти до горельєфа Василя Симоненка та меморіальної дошки пошани Героя школи і міста Артема Кубилькіна.
Сьогодні для 125 першокласників вперше відкрилися двері в Країну знань, у дивний світ казки, сповнений переливами дитинства, фантазій, допитливості й бажання пізнати невідоме, нове життя, яке розпочнеться у стінах нашої школи.
Хореографічний колектив «Ритм» привітав усіх присутніх танком «Вальс» та хореографічною композицію під пісню Олесі Заяць «Це моя Україна», яку виконала учениця 8-А класу Харченко Анна.
Із вуст першокласників прозвучали слова про рідну школу, про очікування цікавого і важливого шкільного життя. А старшокласники сказали вітальні слова маленьким своїм наступникам та подякували учителям за працю.
Батьки благословили своїх дітей на навчання хлібом та сіллю під звуки пісні «Хай живе надія»у виконанні учениці Кравченко Даші.
Під переливи першого дзвоника учні школи були запрошенні до навчальних кабінетів.

/Files/images/IMG_6200.JPG/Files/photogallery/IMG_6143.JPG
/Files/photogallery/IMG_6184.JPG/Files/photogallery/IMG_6126.JPG
/Files/photogallery/IMG_6204.JPG/Files/photogallery/IMG_6198.JPG

З думкою про майбутнє

31 серпня 2015 року відбулося засідання за круглим столом класних керівників 5-х класів, психолога та заступника директора з навчально-виховної роботи, з метою забезпечення наступності, що є однією з основних умов успішної адаптації молодших школярів до навчання в основній школі та важливою передумовою успішного навчання у 5-му класі.

У ході зустрічі були намічені шляхи адаптації учнів до навчання у середній ланці школи, розглянуті питання організації та проведення виховної та навчальної роботи, визначені напрямки розвитку уваги та отримані практичні рекомендації щодо роботи класного керівника в процесі адаптації школярів.

/Files/photogallery/20150831_113018.jpg/Files/photogallery/20150831_112256.jpg
/Files/photogallery/20150831_112213.jpg/Files/photogallery/20150831_111814.jpg

Напередодні навчального року

28 серпня 2015 року у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися такі питання:

1. «Про підсумки роботи школи у 2014/2015 н/р та завдання на 2015/2016 н/р.»;

2. «Ознайомлення та затвердження плану роботи закладу на 2015-2016 н.р.»;

3. «Режим роботи закладу»;

4. «Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах»;

5. «Виконання наказу МОН № 1222 від 21.08.2013р. щодо оцінювання учнів 2 і 5 класів у 2015-2016 н.р.».

Перед початком засідання директор школи Чорноіваненко М.О. представив колективу нових колег та побажав їм натхнення та творчих успіхів у педагогічній діяльності, вручив грамоти Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради педагогам, учні яких стали переможцями Всеукраїнських конкурсів та предметних олімпіад, дипломи Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за навчальні посібники, які були відзначені на обласній виставці педагогічних технологій «Освіта Черкащини».

У ході педради були намічені основні напрямки навчально–виховного процесу на 2015/2016 навчальний рік, затверджений річний план роботи школи, режим роботи, закладу, погоджено терміни адаптаційного періоду учнів 1-х та 5-х класів. Особливу увагу було приділено заходам національно-патріотичного виховання на наступний навчальний рік.


/Files/photogallery/DSCN6255.JPG
/Files/photogallery/DSCN6262-1.JPG
/Files/photogallery/DSCN6234.JPG/Files/photogallery/DSCN6233.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 266

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.