29.01.2018 року в СШ№33 відбулися вибори президента школи, на яких перемогу здобула учениця 10-А класу Шишкіна Анастасія. Відразу після виборів президента і обрання нових міністрів стартував випробувальний термін під час якого учні зарекомендували себе дуже добре. Вони виступили ініціаторами майстер-класів та благодійних акцій, які були підтримані адміністрацією школи та втілені в життя. Учні успішно пройшли випробувальний термін і 06.04.2018 року під час інавгурації виголосили клятви, чим засвідчили свою активну позицію у стінах рідної школи. Дякуємо за уже проведену роботу і обіцяємо сприяти у всіх наступних починаннях шкільному парламенту.

/Files/images/2018/shklniy_parlament/vibori/1.jpg /Files/images/2018/shklniy_parlament/vibori/4.jpg
/Files/images/2018/shklniy_parlament/vibori/3.jpg /Files/images/2018/shklniy_parlament/vibori/5.jpg