/Files/images/2021/zno2021/Реєстрація на ДПА-ЗНО-2021 .jpg

Реєстрація на ЗНО 01.02 - 05.03.2021. Деталі

Правила прийому у ВНЗ 2021

ЗНО-2021: Ви запитуєте - ми відповідаємо


Перейти на сайт реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО 2021

/Files/images/2021/zno2021/регіональний.png

Детально сайт МОН України


МІНОСВІТИ: ХТО МАЄ СКЛАДАТИ ТЕСТИ ЗНО У 2021 РОЦІ

У 2021 році державну підсумкову атестацію у форміЗНОпроходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання дозакладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів.

Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту,обов’язково складають ДПАу формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

  • української мови(усі завдання сертифікаційної роботи) абоукраїнської мови і літератури(в оцінку ДПА зараховується частина тесту з української мови);
  • математики(рівень стандарту або профільний);
  • історії України(частина тесту «Період XX - початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний) - за вибором випускника;
  • одного з навчальних предметів за вибором випускника:історія України,біологія,географія,фізика,хімія,англійська мова,іспанська мова,німецька мова,французька мова.

При складанні тесту з української мови та літератури учасники тестування отримають три оцінки: за частину тесту з української мови (за шкалою 100-200 балів), за весь тест з української мови та літератури (за шкалою 100-200 балів) та оцінку ДПА за шкалою 1-12 балів за виконання завдань з української мови.

При складанні будь-якого іншого тесту учасники отримають дві оцінки: оцінку ДПА за виконання всього тесту або його частини (для математики, іноземної та історії), а також оцінку за шкалою 100-200 балів за виконання всіх завдань відповідного тесту.

Оцінки за шкалою 100-200 балів будуть використовуватись для вступу до закладів вищої освіти України.

Також, для вступу до закладів вищої освіти випускники 2021 року можуть додатково обрати будь-який п’ятий предмет з переліку предметів ЗНО.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 5-ти навчальних предметів на вибір: українська мова, українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Як відомо,реєстраціяучасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Кiлькiсть переглядiв: 114