/Files/images/2019/Рисунок1.png

/Files/images/2021/1_veresnya/1 вересня1.jpg

Звук шкільного дзвоника з нетерпінням чекали всі – діти, вчителі та батьки! Вітаємо з 2020-2021 навчальним роком! Цей рік - це рік нових випробувань та нових перемог! Перше вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Перше вересня для випускників – це останнє Перше вересня в їхньому житті. Дорогі одинадцятикласники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх досягнень. Бажаємо усім учням підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Бажаємо, щоб вся шкільна родина № 33 була здоровою та успішною.

Забезпечення відкритості діяльності закладів освіти (ст.30 Закон України "Про освіту")
Статут закладу Ліцензія Структура та органи управління закладу Кадровий склад Освітні програми
Територія обслуговування Фактична кількість учнів Мова освітнього процесу Наявність вакантних посад Матеріально-технічне забезпечення
Результати моніторингу якості освітиРічний звіт про діяльність закладуПравила прийому до закладуУмови для дітей з особливими потребамиПерелік додаткових освітніх платних послуг
Кошторис на 2020 рікФінансовий звітПравила поведінки учнівПлан заходів по булінгуПорядок розгляду випадків булінгу

Порядок реагування на булінг

/Files/images/2020/schen/напрямки школи.jpg

Галерея "Я в твоєму імені живу"

Школа має дозволи батьків на розміщення фото учнів під час виховних заходів.

Територія обслуговування закріплена за закладом

вул. Героїв Дніпра (вся)від вул. Героїв Дніпра, 17до вул. Козацької
вул. Козацька (вся)від вул. Героїв Дніпрадо вул. Припортової
вул. Припортова (права сторона)від вул. Козацькоїдо вул. Припортової, буд. 34
вул. Героїв Дніпра, буд.15, 17

ЯК НАС ЗНАЙТИ

/Files/images/2020/zvt2018-2019/Мікорайон.jpg

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди133
перегляди144
перегляди153
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.