FacebookTwitterYouTubeПідписатися на RSS
/Files/images/poradi_batkam/Слайд1.JPG /Files/images/poradi_batkam/Слайд2.JPG /Files/images/poradi_batkam/Слайд3.JPG
/Files/images/poradi_batkam/Слайд4.JPG /Files/images/poradi_batkam/Слайд5.JPG /Files/images/poradi_batkam/Слайд6.JPG
/Files/images/poradi_batkam/Слайд7.JPG /Files/images/poradi_batkam/Слайд8.JPG /Files/images/poradi_batkam/Слайд9.JPG

ПОРАДИ БАТЬКАМ УЧНІВ 5-Х КЛАСІВРезультат пошуку зображень за запитом "адаптація 5 класників"

Методичні рекомендації щодо адаптації 5 класів

1. Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтесь і обговоріть це з класним керівником, шкільним психологом.

2. Цікавтесь шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід з конфліктної ситуації.

3. Допоможіть дитині вивчити імена нових вчителів, запропонуйте описати їх, виділити якісь особливі риси.

4. Порадьте дитині в складних ситуаціях звертатися до класного керівника, шкільного психолога.

5. Привчайте дитину до самостійності поступово: вона має сама збирати портфель, телефонувати однокласникам і питати про уроки тощо. Не слід відразу послаблювати контроль за навчальною діяльністю, якщо в період початкової школи дитина звикла до контролю з Вашого боку.

6. Основними помічниками у складних ситуаціях є терпіння, увага, розуміння.

7. Не обмежуйте свій інтерес звичайним питанням типу: "Як пройшов твій день у школі?".Кожного тижня вибирайте вільний час, вільний від домашніх справ, і уважно розмовляйте з дитиною про школу. Запам'ятовуйте імена , події та деталі, про які дитина Вам повідомляє, використовуйте їх надалі для того, щоб розпочинати подібні розмови про школу.

8. Ваша дитина має оцінювати свою гарну успішність як нагороду, а неуспішність -як покарання. Якщо у дитини навчання йде добре, проявляйте частіше свою радість. Висловлюйте заклопотаність, якщо у дитини не все добре в школі.Намагайтесь не встановлювати покарання і заохочень, вони можуть привести до емоційних проблем.

9. Допомагайте дитині виконувати домашні завдання, але не робіть їх самі.Продемонструйте інтерес до цих знань. Якщо дитина звертається до Вас з питаннями, пов'язаними з домашніми завданнями, допоможіть знайти їй відповіді самостійно, а не підказуйте їх.

10. Прикладайте зусилля для того, щоб підтримати спокійну та стабільну атмосферу в домі, коли в дитини відбуваються зміни. Спокій домашнього життя допоможе дитині більш ефективно вирішувати проблеми в школі.

Кiлькiсть переглядiв: 455