Повернутися до звичайного режиму

Корабель могутній.
Школа над Дніпром
Дім наш незабутній.
Всі дороги світу приведуть сюди
Огорне, як мати, школа доброти.

/Files/images/IMG_2493.jpg

Школа має 52 навчальних кабінети. Серед них: 13 класних кімнат початкової школи, 17 - середньої та старшої школи, 12 предметних кабінетів. Це кабінети фізики, хімії, біології, 4 кабінети англійської мови, 2 майстерні трудового навчання.

Обладнано 3 навчально-комп’ютерні комплекси (1 - для початкової школи, 2 - для середньої та старшої). Ці комплекси та бібліотека підключені до мережі Інтернет. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

Школа має 52 навчальних кабінети, площа яких складає 2668 м2. Серед них:

13 класних кімнат початкової школи, 14 - середньої та 3 старшої школи, 12 предметних кабінетів. Це кабінети фізики, хімії, біології, 4 кабінети англійської мови, 2 майстерні трудового навчання, 3 комп’ютерних класи (1 - для початкової школи, 1 - для середньої та старшої, 1 – додаткові платні навчальні комплекси).

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2017 року становить 831 учень у 30 класах із середньою наповнюваністю – 27,7 учнів.

В школі також працюють: методичний кабінет, кабінети психолога та соціального педагога, бібліотечний комплекс, кабінет для учнівського самоврядування, в якому оформлено куточок Бойової слави; музей-світлиця Василя Симоненка, Світлиця українського слова, ігрова кімната для роботи групи продовженого дня учнів 2-4-х класів, 2 спортивні зали (великий та малий), тенісний зал, актовий зал на 260 посадочних місць, медіацентр, кабінет лікаря, стоматологічний кабінет та їдальня на 240 посадочних місць.

У школі навчається 868 учнів.

Працює 59 педагогічних працівників, серед яких:

32 учителі мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,

9 - «спеціаліст І категорії»,

6 - «спеціаліст ІІ категорії»;

12 – «спеціаліст».

13 педагогічних працівника мають звання –“Учитель-метод”, 15 - “Старший учитель”, 5 - «Відмінник освіти» та 6 лауреатів обласної премії ім. О.А.Захаренка.

Запроваджено природничий профіль навчання.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 15 гуртів різних напрямів.

Учні навчального закладу беруть активну участь у районних, обласних та всеукраїнських заходах.

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, школа спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови з 1-го по 11-й клас - це А-класи в кожній паралелі. Є класи, в яких поглиблено вивчаються такі предмети, як біологія, українська мова та література. Друга іноземна мова ( німецька мова) вивчається у класах з поглибленим вивченням англійської мови з 5 класу. Згідно із законодавством із 2015-2016 н.р. англійську мову усі учні вже вивчають із першого класу. Із 2018-2019 н.р. запроваджено профіль навчання «іноземна філологія» у 10-му класі.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 12 гуртків різних напрямів, створено танцювальний колектив «Ритм», який є неодноразовим переможцем танцювальних конкурсів.

Учні навчального закладу беруть активну участь у міських, обласних та всеукраїнських заходах. Школа - учасник міжнародних конкурсів та проектів:

2012-2014 - «Національний проект «Відкритий світ» - створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня»;

2012-2016 - Міжнародний проект з Канадським коледжем англійської мови (SMRT);

2013-2014 - Освітній фестиваль Epson "Світ інтерактивних знань» серед педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл України;

2015-2017 – Всеукраїнський проект «Хмарні сервіси в освіті».

Педагоги школи успішно співпрацюють з Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників – проводять тренінги, майстер-класи для колег та керівників навчальних закладів міста та області. Щороку демонструють власні методичні розробки на міській виставці педагогічних технологій «Зернини досвіду» та обласній – «Освіта Черкащини». Їх роботи представлені на цифрових ресурсах сайту ЧОІПОПП, освітніх сайтах та у педагогічній пресі.