З 20 по 23 лютого у м. Києві відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів "Cool Games". Мета заходу збільшення рухової активності серед школярів та залучення їх до систематичних занять з фізичної культури. Учні нашої школи та учитель фізичної культури Глоба М.Г. гідно представили Черкаську область у категорії першого вікового дивізіону. Наша команда плідно тренувалася та готувалася до відповідального виступу. Ви - молодці! Ви - найкращі!. Для дітей - це великий досвід, море позитивних вражень та знайомство з новими друзями.
Фотозвіт
/Files/images/2020/lyutiy/CoolGames/1.jpg /Files/images/2020/lyutiy/CoolGames/2.jpg /Files/images/2020/lyutiy/CoolGames/3.jpg
/Files/images/2020/lyutiy/CoolGames/5.jpg /Files/images/2020/lyutiy/CoolGames/4.jpg /Files/images/2020/lyutiy/CoolGames/6.jpg

Коментарi