ОНЛАЙН-ГРУМІНГ: ЯК ЗАХИСТИТИСЯ. Виховна година в 7-Б класі.

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

Тож з метою ознайомлення школярів із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, формування навичок безпечного спілкування, уявлення про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу чи сексторшену для учнів 7-Б класу було проведено комбіновану вихону годину «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» і квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті».#ранок_урок,#stop_sexтинг