Оголошення

У 2022-2023 навчальному році одним із пріоритетних напрямів освітньої діяльності є посилення національно-патріотичного виховання та формування громадянської позиції. З метою дослідити стан упровадження національно-патріотичного виховання в освітній процес закладів освіти області та визначення рівня сформованості в учнів національної свідомості та патріотизму лабораторія-центр ЗНО та моніторингу якості освіти підготувала анкети для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти (https://monitoringck.com.ua/opytuvannia-uchasnykiv-osvitnoho-protsesu/). Опитування є анонімним, а отримані дані будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Просимо сприяти проведенню дослідження в закладах освіти, що триватиме з 3 до 11 листопада 2022 року.

/Files/images/2022/Записати.JPG

телефон 0472-72-71-49