Випускник Черкаської спеціалізованої школи №33, Кравченко Юрій, отримав 200 балів з усіх предметів НМТ

Директор Оксана КОВАЛЕНКО

Вітаємо!!! Вітаємо!!! Вітаємо!!!

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №33 імені Василя Симоненка на сьогодні має офіційне підтвердження, що наш випускник, Кравченко Юрій, отримав 200 балів з усіх предметів НМТ.
Висловлюємо подяку педагогам ( вчитель української мови- Тамара Максимчук , вчитель математики- Ірина Смаглій, вчитель історії - Татьяна Товстолит) за якісну підготовку учня та батькам - за підтримку та віру в сина!

" Юра Кравченко, ти– молодець, і ми тобі БАЖАЄМО успіхів, доброї вдачі, впевненості та досягнення життєвої мети, щоб всі твої мрії стали реальністю ! Ми пишаємося тобою!"

Юра завжди займав активну громадську позицію, був одним з кращих учнів нашої школи, мав значні перемоги у міських та всеукраїнських конкурсах з історії, права, інформатики, тому представляв наш заклад на зустрічі ВИПУСКНИКІВ 2022 м. Черкаси з міським головою, Анатолієм Бондаренком.