В школі відбувся конкурс "Чарівна україночка та вправний козачок"

В Черкаській школі 33 відбувся черговий конкурс "Чарівна україночка та вправний козачок", де учні й учениці 6-8 класів показали свої таланти, вміння презентувати себе перед публікою, знання традицій козацтва, чарівне відчуття гумору, вишуканий смак та інші чесноти.

Уважні козачки та гарненькі козачки робили обереги, складали вірші, співали українські пісні, танцювали.

Публіка щиро підтримувала конкурсантів. Перше місце посіла пара із 6-Б, друге - 6-А( Нерсисян Артем і Мариненко Марія) , третє місце було присуджене учням 7-Б класу (Грабчук Карині і Шкунді Ігору).

Всі пари отримали високі оцінки суддів за "родзинки", які вони показали: володіння різними мовами, вправні рухи художньої гімнастки, гра на гітарі.

Вітаємо!