«Творіть добро сьогодні і завжди, даруйте тепло своїх сердець один одному і підтримуйте тих, хто найбільше потребує уваги і турботи». Сьогодні в школі відбувся благодійний концерт

Сьогодні в школі відбувся благодійний концерт. Учні утворили творчі пісенні та вокальні колективи і подарували всім присутнім яскраві та цікаві художні номери. Глядачі отримували максимум задоволення, і, у свою чергу, кожному учаснику концерту відповідали бурхливими оплесками. Під час заходу було зібрано 8500 грн. Завтра кошти ми передаємо в дитяче відділення Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Висловлюємо велику і щиру вдячність учням, батькам та учителям за підтримку такої доброї і потрібної справи. Основним гаслом концерту були слова: «Творіть добро сьогодні і завжди, даруйте тепло своїх сердець один одному і підтримуйте тих, хто найбільше потребує уваги і турботи».

Галерея "Благодійний концерт на підтримку онкохворих дітей"