Будь-яка ювілейна дата-велика подія для школи! Це символ багаторічного шляху, ведучого до яскравого і веселого майбутнього. Багато чи мало-30 років? Своє тридцятиліття відсвяткувала Черкаська спеціалізована школа I-III ст. 33 ім. В.Симоненка Черкаськоі міськоі ради, яку понад 27 років очолює директор М.О. Чорноіваненко. Визнання та вітання трудовому колективу висловили заступник міського голови І.В.Волошин, директор департаменту освіти та гуманітарноі політики С.П. Воронов, начальник управління освіти Є. П. Степко, голова обласноі організаціі Профспілки працівників освіти і науки Украіни О.Д.Жалдак, голова міськоі організаціі Профспілки Г.П. Федорченко. Атмосфера святкового настрою, яку створили дитячі колективи підтвердила, що школа має свою історію та здобутки. Хай щастям множаться вам будні трудові! Нехай натхнення й сил буде багато!

/Files/images/2019/yuvley19/2.jpg /Files/images/2019/yuvley19/3.jpg/Files/images/2019/yuvley19/4.jpg