Серпнева педрада

Напередодні навчального року

28 серпня 2015 року у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися такі питання:

1. «Про підсумки роботи школи у 2014/2015 н/р та завдання на 2015/2016 н/р.»;

2. «Ознайомлення та затвердження плану роботи закладу на 2015-2016 н.р.»;

3. «Режим роботи закладу»;

4. «Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах»;

5. «Виконання наказу МОН № 1222 від 21.08.2013р. щодо оцінювання учнів 2 і 5 класів у 2015-2016 н.р.».

Перед початком засідання директор школи Чорноіваненко М.О. представив колективу нових колег та побажав їм натхнення та творчих успіхів у педагогічній діяльності, вручив грамоти Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради педагогам, учні яких стали переможцями Всеукраїнських конкурсів та предметних олімпіад, дипломи Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за навчальні посібники, які були відзначені на обласній виставці педагогічних технологій «Освіта Черкащини».

У ході педради були намічені основні напрямки навчально–виховного процесу на 2015/2016 навчальний рік, затверджений річний план роботи школи, режим роботи, закладу, погоджено терміни адаптаційного періоду учнів 1-х та 5-х класів. Особливу увагу було приділено заходам національно-патріотичного виховання на наступний навчальний рік.

/Files/photogallery/DSCN6255.JPG /Files/photogallery/DSCN6234.JPG /Files/photogallery/DSCN6233.JPG