Сьогоднішня субота пройшла в СШ 33 за всіма жанрами понеділка. День насичений подіями та справами. А головне - гарними ділами! Разом з батьківською громадою, учнівським колективом та вчителями тривала робота щодо акції «Новорічні дива». Ініціаторами стали шкільний рій «Дніпровські соколята», а наша школа підтримала. Протягом тижня батьки та діти активно готували солодкі подарунки для школярів, які знаходяться у зоні проведення ООС. Учні разом з класними керівниками із хвилюванням та трепетом виготовляли вітальні листівки та формували подарунки. Зусиллями волонтерки Вергай Катерини їх буде доставлено дітям вчасно. Разом із солодощами кожен поділився частинкою тепла своєї душі.

Одразу після відправлення подарунків для дітей, які перебувають в зоні ООС, джуристи поспішили із подарунками до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Адміністрація школи висловлює щиру вдячність учителям, батькам та учням за активну роботу в реалізації подібних заходів, створенні атмосфери підтримки та значущості благодійної справи.

/Files/images/2019/22_12_18/2.jpg

/Files/images/2019/22_12_18/3.jpg