Зустріч із членами Спілки письменників м.Черкаси

Цікаво і корисно

12.12.2018 року, учні 9 – Б, 8 – А та 8 – В класів зустрілися з цікавими талановитими людьми – членами Спілки письменників нашого міста. Зустріч приурочили роковинам смерті (55 років) українського письменника, нашого земляка, ім̓ я якого носить школа, – Василя Андрійовича Симоненка.

Організатором і керівником цього заходу був доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України,завідувач кафедри української компаративістики ЧНУ Володимир Трохимович Поліщук. На зустрічі також були Ольга Іванівна Месевря – українська письменниця, член Черкаської Спілки письменників України; Наталія Петрівна Лапіна – член Полтавської обласної організації НСПУ; Світлана Петрівна Горбань – член Черкаської обласної організації НСПУ; Людмила Василівна Тараненко – українська поетеса, прозаїк, критик.

Учні з великим задоволенням слухали старших наставників, ставили запитання, читали безсмертні поезії Василя Симоненка… Зустріч була цікавою і повчальною. Діти запрошували гостей приходити ще, а ті, у свою чергу, спонукали школярів розкривати свої таланти, долучатися до літератури і пам̓ ятати про того, чиє ім̓я їх згуртувало і подружило.

/Files/images/2019/13_12_18/1.jpg