До уваги батьків майбутніх першокласників 2022-2023 н.р.

Шановні батьки!

Просимо Вас уважно ознайомитися з анкетою і максимально відверто дати відповіді на запитання. Ваші відповіді на запитання анкети є цінними для нас. За результатами анкетування буде формуватися мережа 1-х класів

пройти анкетування

Порядок зарахування до школи у 2022

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, школа спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови з 1-го по 11-й клас - це А-класи в кожній паралелі.

Друга іноземна - німецька мова, вивчається у класах з поглибленим вивченням англійської мови та у 8-Б класі з 5 класу.

Згідно із законодавством із 2015-2016 н.р. англійську мову усі учні вже вивчають із першого класу.

Робочий навчальний план закладу включає інваріантну складову, сформовану на державному рівні, та варіативну складову, в якій передбачено додаткові години на поглиблене вивчення предметів, предмети та курси за вибором, спецкурси, факультативи, а саме:

● у 1-4 класах введено курс за вибором: «Риторика» по 1 год. на тиждень;

● для 2-4-х класів у школі організована робота групи продовженого дня з наповнюваністю 30 учнів ( у мин. р. теж 30) із 12-30 до 18-00 години – безкоштовно, для першокласників, 2-А, 2-Б та 3-В - клас-групи до 15.30 за кошти батьків.

Усі навчальні програми, що використовуються в навчально-виховному процесі мають гриф Міністерства.

Охоплення учнів школи гарячим харчуванням

Важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування протягом перебування їх у школі, яке регламентується законами України та іншими нормативними документами. Учні 1-4-х класів, а це в середньому 380 осіб (у минулому році 389), забезпечувалися безоплатним одноразовим харчуванням на суму 5,55 грн (4,90 грн.) за обід.