4-б клас , вітає всю Україну з святом душі . Бо мова - душа народу.

Українська мова – душа нашої нації. Вона ясна і повноголоса, нею легко передавати найтонші настрої. Ми будем прагнути до володіння і розвитку нашої української мови.

Мово рідна солов їна

Сьогодні учні брали участь в інтелектуальній грі «Юні знавці рідної мови» Команда «Молодчинок» та команда «Розумників» довели , що вони прагнуть вивчати рідну мову і з впевненістю практикують її . Діти знають багато фразеологізмів , прислів’їв , приказок та швидко римують .

Зі святом рідної мови !

4 Б 2019-2020

Працівники Придніпровського районного суду провели зустріч з учнями 4-Б класу. Під час зустрічі Піковський В’ячеслав Юрійович, суддя Придніпровського районного суду та Шульга Світлана Олександрівна, секретар суд засідання ознайомили учнів з правилами вирішення конфліктів. Діти переглянули мультфільм про коня і хом’яка на тему присвоєння чужої власності, грали в ігри, які сприяли засвоєння знань про свої права та обов’язки. Також, діти отримали відповіді на хвилюючі їх питання. На завершення, клас отримав диплом за участь у Всеукраїнській акціі « Урок справедливості» та кожну дитину нагородили почесною наклейкою учасника клубу справедливості.

Галерея "Урок справедливості в 4-Б"

3-б клас пiдготував подарунки до 2 ВсеукраiнськоI благодiйноI акцii « Дiд Мороз - це я I ти»

/Files/images/2019/3b_17_12_18/1.jpg

3-б клас вiдвiдав « Зерноленд» . З великим задоволенням дiти вийшли на вершину гори «7 дубiв». Грали в iгри та вiдвiдали майстер класи . Робили ляльку мотанку, папiр, лiпили з глини та мiсили тiсто . ЕмоцIi через край !!!

/Files/images/2019/psh_06_10_18/2.jpg

/Files/images/2019/psh_06_10_18/5.jpg/Files/images/2019/psh_06_10_18/4.jpg