В Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ст.№33 імені Василя Симоненка з 26.04.2021 року по 30.04.2021 відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Як же, хочеться усім нам, дорослим, зберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити дітей правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички,щоб вони могли почуватися безпечно. З 26.04.2021 року по 30.04.2021 року в нашому закладі був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності, під гаслом «Безпека людини в небезпечних ситуаціях».

Під час Тижня було проведено виховні години, інтерактивні уроки, бесіди-тренінги, веб-квести, конкурс малюнків, MEET-конференції, тощо.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) - переважна більшість заходів у рамках Тижня безпеки життєдіяльності проводилися у дистанційному форматі. Усі заходи для учнів початкової школи було проведено очно, а для учнів середньої та старшої школи - в онлайн режимі.

Проведення таких заходів навчають дітей та дорослих відповідально ставитися до збереження власного життя та здоров’я, а також людей, які знаходяться поруч.

Галерея "Тиждень знань Безпеки життєдіяльності 2021"