ВІТАЄМО НА СТОРІНЦІ КАФЕДРИ ФІЗИКИ, ІНФОРМАТИКИ ТА МАТЕМАТИКИ

ПРОПОНУЄМО ВАМ КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ НАШОЇ РОБОТИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У НАВЧАЛЬНІЙ І МЕТОДИЧНІЙ РОБОТІ.

Методична проблема ШКІЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ вчителів точних наук:

Здійснення методичного, психолого-педагогічного супроводу опанування нових програм, підручників, допрофільної підготовки при переході викладання на нові державні стандарти.

8-12 квітня 2021

ТИЖДЕНЬ Міф

/Files/images/2019/mf2019/тижденМІФ2019.jpg

05.02.2019 День безпечного Інтернету

Починаючи з 2004 року кожного другого тижня лютого (у вівторок) у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay). У цьому році цей день припав на 05 лютого і пройшов під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”, основною метою якого було залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це було своєрідне запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
Адже кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі. Не винятком є і наші учні. Тому і педагоги, і учні, долучилися до проведення заходів, присвячених цій події.
4 лютого 2019 року педагогічний колектив школи став активним учасником вебінару для освітян, організаторами якого були: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК №141 «ОРТ.
Учні 9-х класів стали учасниками онлайнового уроку для підлітків та молоді, по завершенні якого пройшли онлайн-тестування, за що отримають сертифікати.
Для семикласників та восьмикласників вчителі провели «Урок для підлітків «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» (Кучерява А.Є., Смаглій І.М., Ягода А.Ю.). Це дало можливість на яскравих прикладах ознайомити дітей із ризиками надсилання своїх інтимних фото, а також із злочинами, які з цим пов’язані.
Під керівництвом учителів інформатики Демиденко І.С. та Литвинової О.М. учні 5-10-х класів з великим інтересом пройшли завдання Веб-квестів присвячених до Дня безпечного Інтернету (розроблено вчителями інформатики міста Черкаси).
На цьому інформаційна робота не закінчиться. Вчителі і надалі будуть використовувати відеоматеріали уроків у своїх позакласних заходах. Адже кожен користувач всесвітньої мережі відіграє важливу роль у створенні кращого, безпечного, корисного Інтернету для всіх. Тож ми сподіваємося, що учні нашої школи, мандруючи Інтернетом, стануть не тільки активними, а й компетентними, грамотними дослідниками, шукачами цікавого контенту.

Галерея "Безпечний Інтернет 2019"