В рамках Декади педагогічної майстерності (31.02.2020р.-28.02.2020р.), учителі, які атестувалися в цьому навчальному році, дали відкриті уроки:

/Files/images/2020/vdkrit_uroki/відкриті уроки.jpg

Створення та розв’язування проблемних нестандартних ситуацій, близьких до життєвих умов, використання інноваційних методів навчання з раціональним поєднанням індивідуальної, групової і фронтальної видів робіт, роботи в парах, малих групах, удосконалення вмінь учнів у виборі потрібних джерел інформації та використання додаткової літератури, застосування інформаційно-комунікаційних технологій та різноманітних онлайн-сервісів – все це учителі активно використали та продемонстрували під час проведення відкритих уроків та заходів.

Демиденко І.С. Інформатика

/Files/images/2020/vdkrit_uroki/MyCollages3.jpg

Варто також відзначити демократичний стиль спілкування і взаємин, атмосферу порозуміння між усіма учасниками освітнього процесу, що є сприятливою умовою для досягнення позитивних результатів у процесі навчання і виховання учнів.

Іноземна мова. Миндра Я.П.

/Files/images/2020/vdkrit_uroki/MyCollages.jpg

Робота, проведена в період Декади, сприяла професійно – фаховому зростанню педагогічних працівників, розвитку їх творчого потенціалу, досягненню більш високих показників якості особистісного розвитку учнів, а головне – надала їм можливість здійснювати порівняльний аналіз своєї роботи та інших педагогічних працівників закладу.

Історія. Федорків М.В.

/Files/images/2020/vdkrit_uroki/MyCollages1.jpg