ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСІВ 2020

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ 2020

/Files/images/2020/zarahuvannya_1_klas/зображення_viber_2020-04-21_09-43-38.jpg

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ШКОЛИ

Наявність вакантних місць по класам на 2020-2021 н.р.

При собі мати документи:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;(і завірену сімейним лікарем копію форми 063-о "Карти профілактичних щеплень")

3) Оригінал та копія документа що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

4) Якщо дитина не проживає на території обслуговування СШ№33 необхідно надати довідку про відрахування/незарахування зі школи до якої належить дитина за місцем проживання/перебування.

У разі наявності таза бажанням одного з батьківдитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).