Посібник PISA з оцінювання природничо-наукової грамотності 15-річних

Оприлюднили посібник PISA з оцінювання природничо-наукової грамотності 15-річних, з якими можна ознайомитися за посиланням.

"PISA (The Programme for International Student Assessment)– це міжнародна програма оцінки якості системи освіти, суть якої полягає в опитуванні 15-річних учнів про отримані у школі знання та навички. Програма проводиться кожні три роки під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Останнього разу опитування проводили у 2015 році й участь у ньому взяли 540 тисяч учасників – це вибірка з 29 млн учнів із 72 країн. В Україні відповідальним за PISA стане Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)."

У 2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів - PISA.

Про особливості проведення PISA в Україні

Основний етап міжнародного оцінювання PISA-2018 буде проведено з 15 квітня по 30 травня

ПЕРЕГЛЯНУТИ