Не приховуй свій талант!

Хочеш презентувати місту свої унікальні здібності?

Ти маєш таку можливість!

28 травня 2017 року об 11:00 у Черкаській Обласній Філармонії відбудеться фестиваль-нагородження «Від свідомої освіти до свідомого життя». Подію організовує громадська організація «Свідома освіта», що ставить за мету нагородити дітей переможців олімпіад обласного та Всеукраїнського рівня, переможців творчих конкурсів і спортивних змагань.

Організатори фестивалю запрошують учнів шкіл міста взяти участь у відбірковому турі конкурсу

«Талант Черкащини»

10-25 травня 2017 року

Ми раді запросити на сцену фестивалю саме ТЕБЕ!
Прийми участь у відбірковому турі !

ТИ можеш стати одним із переможців, та показати свою унікальність!

Першийконкурс «Талант Черкащини» дитячого фестивалю «Від свідомої освіти до свідомого життя»

Організатор:громадська організація «Свідома Освіта»

Загальніположення: Це положення являється офіційним запрошенням для участі в першому відборі на конкурс «Талант Черкащини»; установлює порядок проведення, порядок відбіркового туру, критерії оцінок при підсумках, визначення переможців і призерів.

Учасники: Учасником може стати будь-який громадянин шкільного віку, у якого є бажання і талант. Якщо ви маєте вміння, унікальні здібності співати, танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати складні акробатичні номери, веселити публіку, грати на 1 струні скрипки, тоді наш конкурс саме для вас!

Конкурс проводиться в 2етапи

1. Відбірковий тур (кастинг) з 10 по 25 травня 2017р на базі вашої школи. Реєстрація обов’язкова.

2.Концерт Фестивалю «Від свідомої освіти до свідомого життя» і нагородження переможців — 28 травня, Черкаська Обласна Філармонія.

Номінації конкурсу

Вокальний жанр(соло, дует, ансамбль).

Критерії оцінки: музичність, краса тембру и сила голосу, майстерність виконання, сценічний образ.

Танцювальний жанр(естрадний, сучасний, класичний, народний танець, інше).

Критерії оцінки:техніка виконання,постановка номеру, пластика, костюм, артистизм.

Інструментальний жанр(соло, ансамбль).

Критерии оценки: виконання музичної композиції, майстерність володіння інструментом, складність композиції.

Оригінальний жанр(естрадна мініатюра, пародія,цирковий номер, фокуси, гумор).

Критерії оцінки: оригінальність виконання

На відбірковому турі

Всі учасники в перерахованих жанрах можуть виконати один виступ чи номер в регламенті від 2-х до 4-х хвилин. Журі конкурсу має право зупинити виступ, якщо на їх думку він не буде відповідати умовам.

Загальні критерії оцінки

—Загальне враження;

—Рівень майстерності виконання;

—складність і оригінальність виконання;

—постановка номеру;

—акторська майстерність;

Результати відбіркового туру оголошуються по закінченню його проведення, але не пізніше ніж 25 травня.
Рішення журі кінцеве і перегляду не підлягає.

Нагородження

Переможці «Талант Черкащини» нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

Отримай свою нагороду!

Для участі реєструйся прямо зараз на нашому офіційному сайті: http://iceainternational.com/
або заповнюй реєстраційну форму у вчителя-координатора твоєї школи.